Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fehova kutyakiállításra...

A Fehova kutyakiállításra érdemes ellátogatnom nézőként?

Figyelt kérdés
3-4 év múlva szeretnék egy kutyust és több fajta is szóba került. Szeretnék "első kézből" információkat szerezni a fajtákról, hogy illünk-e egymás életviteléhez. Tudok ott beszélgetni tenyésztőkkel? Melyik nap érdemes menni vagy minden nap ugyan az van? Vannak ott programok, vagy csak a tenyésztőknek érdekes? (Ilyen véleményt is hallottam már.) Egy kb. belépő árat tudna valaki mondani mondjuk tavalyhoz viszonyítva? (Azért nem mindegy, hogy 500 vagy 7000 ft+utazás)

2014. jan. 26. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Kiállításra, ha érdeklődsz a kutyák iránt még szép, hogy "érdemes" ellátogatni.Természetesen nem fogsz találkozni az ország összes tenyésztőjével, mert nem mindenki nevez.

2014. jan. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


szia! az első válaszoló linkjén sajnos nem találtam belépőt, ezért megnéztem magát a kiállítást (vadászoknak szól)

itt 2500 és 2000 Ft-ot ír.


én közönségként voltam tavaly és kicsit nagy a nyüzsi, én nem éreztem, hogy könnyű lenne beszélgetni tenyésztőkkel, de ha Te bátrabb vagy, akkor biztos sikerül. Viszont nekem is érdekes volt, mert élőben más látni a fajtákat, mint képen.

2014. jan. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Akiteki ***** válasza:
Ha ott akkor helyben az ember nem is ér rá, megismerkedtek, aztán később felhívod vagy írsz neki. De láthatod a kutyákat, meg tudod nézni melyik tetszik.
2014. jan. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
13%
Kiállításon nem igazán van rá alkalom! Menj el lakhelyedhez közeli kutya suliba, ott több fajta kutyák vannak, és jobban van idő beszélgetni a gazdival! Jobban látod melyik fajta mit tud, mire tanítják-alkalmas...
2014. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Köszönöm, az oldalt én is megtaláltam, de semmi látogatóknak szóló, vagy számomra érdemi információ nincs az oldalon.

Lehet, hogy buta kérdés, de még nem voltam ilyennen: Ha nem igazán lehet beszélgetni a tenyésztőkkel, akkor mit lehet ott csinálni? Csak mert pl. két darab engedelmességi 10 perces bemutatóért nem utaznék több mint 4 órát. Szívesen beszélgetnék a tenyésztőkkel igazából ez lenne az egyik célom, mert meg szeretnék bizonyosodni, hogy az én elképzelésem és a kutya "kívánságai" vajon mennyire hasonlóak.(Igen tenyésztői honlapokat már olvastam.)Az sem lenne utolsó, hogy megtudjam mennyit gyűjtsek, ha egy ilyen kiskutya vásárlásán töröm a fejem, és erre a tenyésztők utálnak e-mailben vagy telefonon válaszolni, mert akkor engem "csak ez érdekel".

2014. jan. 27. 17:45
 6/6 Akiteki ***** válasza:
Aki ilyeneket mond, hogy nincs idő, az még az életben nem járt kiállításon. A kutya felvezetése 3 perc és ott vagyunk egész nap. A többi időben nézelődünk, beszélgetünk. A legjobb alkalom, hogy odamenj a neked tetsző kutya tenyésztőjéhez és kifaggasd. A kutyaiskolában semmit nem tudsz meg egy fajtáról.
2014. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!