Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Média és szaporítás? Link:

Média és szaporítás? Link:

Figyelt kérdés

[link]

Kitalálhatjátok, melyik pontnál akadtam ki. Írni is akartam nekik, hogy talán ne reklámozzák a szaporítást, de csak outlookkal lehet, az meg nem működik nálam :(


2014. jan. 27. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg Csányi prof a keverék kutyájából akart kölyköt, mit vársz az olyan emberektől, akik nincsenek napi szintem jelen a kutyás dolgokban?
2014. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Voksán ma reggel volt a Mokkában, és ott elmondta hogy évek óta kereste a kutyát, mert nem akart szaporított keveréket, és küldöldön talált rá igen drága pénzért. Ez tök szimpatikus volt. Az már nem hogy 1 oltással a tv-be kellett vinni ahogy az sem, hogy nincsenek ivartalanítva a kutyái.
2014. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
csak annyit várok, hogy nézzen utána, mielőtt leírja. bár erős a gyanúm, hogy ha autókról ír, akkor meg az autósok fogják a fejüket, ecetera ecetera. és ezen a ponton akkor fel is merül a kompetencia kérdése.
2014. jan. 27. 11:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Megnyitottam az oldalt és komolyan érezni lehetett hogy legalább 500 ponttal lecsökkent a szobában az IQ szint. Elolvastam, de szerintem nem reklámozza konkrétan a szaporítást, írja is hogy egy "nem olcsó" kutyafajtáról van szó. Meg amúgy most random utánanéztem, hát én 80 ezerért láttam a legolcsóbb pomit (vagyis az hasonlított a legjobban rá), 25-ért meg egy pomi néven futó német spiccet. Amúgy nyugi, ilyenekkel minden nap találkozni, másnapra már el is felejtik az emberek.

Más kérdés hogy mi a véleményem erről a... hát nemtom, nőnek nem nevezném, de valami ahhoz hasonlító lényről. Le vannak passzolva a kutyák mamihoz, ő meg megy Dubajozni.

2014. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja azt amúgy sejtettem, hogy az övé jó helyről van. ez tényleg szimpi, az ivartalanítás meg könnyebbé teszi az életet, de ha nem szaporít és megoldja az elválasztást, akkor végül is szíve joga ivaros kutyákat tartani.
2014. jan. 27. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy szíve joga ivaros kutyákat tartani, csak ugye különböző neműek és írja is hogy mamitól pár kilóval nehezebben kapja vissza a bologneset is, gondolom akkor mamiék nem arról híresek hogy majd gondoskodnak megfelelő elzárásról, meg kibírják ahogy "szenved" a kan közben... Így azt gondolom felelőtlenség.
2014. jan. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt a cikket szerettem volna én is tegnap belinkelni ide :) Valószínűleg a cikkírónak nincs fogalma arról, hogy mi a szaporítás és tenyésztés közötti különbség. Rákeresett a pomerániaira, ezeket találta, kiírta. Ez azért valahol igencsak szomorú :/
2014. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan. Mit vártok egy VELVET.HU-tól? Csoda, hogy a fajtát le tudta írni ez a szerencsétlen újságíró. Az már más kérdés, hogy akinek fingja sincs az egészről, és utána sem olvas csak az aprod-ra bepötyögi, hogy Boo kutya, úgyis az első 20 ezres kis izét fogja megvenni. Szomorú, de sajnos ez ma Mo. állattartási kultúrája. Én amellett vagyok, hogy ne hittant tanítsanak a gyerekemnek, hanem inkább az állattartás alapjait. Talán nem lenne ennyi kóbor állat, ha nem rettegne minden második gyerek az utcán egy 10 kilónál nagyobb kutyától.
2014. jan. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a gyerekek, azért remegnek, mert a szüleik táplálják belé. Erre van egy nagyon jó példa. Vett anyukám egy vizslát, még igen kicsike volt, amikor hozzánk került. Húgom és énköztem nagy a korkülönbség, ő ekkor még csak óvodás volt. Édesanyám legjobb barátnője húgom óvodástársának az anyukája volt. Az óvodástárs kislány át akart jönni húgomhoz játszani, ekkor voltak a gyerekek öt (5!!!) évesek, mire a kislány édesanyja azt mondta: "Jajj! Nem szabad átmenni a Veráékhoz, mert van náluk egy kiskutyaaaaa!". Szó szerint, ezt mondta. A mi 10 hetes vizslánk volt az indok, mondván, hogy a kislány félni fog tőle. A kislány persze, hogy félt is. Az anyja táplálta bele. Ha az anyja nem mondja ki, hogy ettől félned kell, akkor a kislány nem is félt volna. A sok sok degenerált szülő miatt siralmas belegondolni abba, hogy milyen lesz majd a jövő generációja. Ha azt nézzük, hogy egy 4 éves kisfiú milyen ügyesen kezeli a playstationt, akkor szinte biztosak lehetünk benne, hogy a technika világa, a számítógépek fogják jelenteni a szórakozást. Egy kutya nem lesz móka. Felelős állattartásra meg gondolni sem tudok sajnos. Persze kivételek mindig voltak és lesznek is, léteznek normális szülők. De ez engem addig nem vigasztal, ameddig ellenpéldából több ezret fel tud hozni bármelyikünk, Nem tekinthetünk el attól, hogy rengeteg már eleve torz értékrenddel rendelkező szülő nevel fel gyerekeket a saját mintájára.


Bocsánat, hogy ebbe a témába ennyir

2014. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Tehát, bocsánat, hogy ebbe a témába ennyire belementem, de jól esett kicsit leírni a véleményemet.
2014. jan. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!