Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most néztem meg kíváncsiságból...

Most néztem meg kíváncsiságból a kutyám chipszámát és nincs regisztrálva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

[link]

Azt írja nem található a rendszerben...

Menjek el az orvoshoz és regisztráltassam?

Sokszor hallottam már hogy van chip a talált kutyákban, csak nincs regisztrálva... csodálkoztam is hogy hogyan lehetséges, de ezt nem gondoltam volna hogy az én kutyámé sincs regisztrálva... Még szerencse hogy nem tud kiszökni...

Ha elmegyek és regisztráltatom, akkor kérnek érte + pénzt, mi már egyszer kifizettük a chip árát (3500 Ft)

Javaslom mindenkinek, hogy nézzen utána a fenti weboldalon, hogy az övé regisztrálva van-e....


2014. jan. 27. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A felhívás kedves tőled, tényleg nézze meg mindenki!


Bármelyik állatorvoshoz bemész, ő fél perc alatt regisztrálja a kutyusod chipjét. Nekem díjmentesen regisztrálták, szintén utólag. Ettől függetlenül létezhet 1-1 olyan állatorvos azok közül, akik már a konzultációért is pénzt kérnek, hogy némi összegért cserébe csinálják ezt meg, bár nehéz elképzelnem. :)

2014. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod azt az orvost, aki beültette a chipet, hogy legyen szíves, és regisztrálja. Az ő kötelessége lett volna ezt megtenni, a rendszerben (erre 8 napja van az orvosnak), és ezért már nem kell külön pénzt kifizetned, már kifizetted az árat a beültetéskor.
2014. jan. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Akiteki ***** válasza:
100%
Mivel már egy éve ingyenes a regisztráció, bármelyik orvosnak szólhatsz, hogy tegye már meg, hogy regisztrálja.
2014. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A chip árában benne van a regisztrálás. Az, hogy ezt nem tette meg az állatorvos már elég lenne egy kamarai jelentésnek. Úgyhogy szólj neki, legjobb ha bemész és ott az orrod előtt beregisztrál..
2014. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha odatelefonálsz a chipező dokinak,ingyen köteles megcsinálni,amit elmulasztott.oda sem kell menned.
2014. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!