Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit jelent, ha a kutyám...

Mit jelent, ha a kutyám ürüléke sötétzöld? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit eszik/evett a kutya? Bizonyos tápokban vannak olyan rostok, vagy algakivonat, ami zöldre festi a székletet. Ha egyébként más kóros elváltozás nem látható, akkor nincs baj a sötét zöld színnel.
2014. jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Akiteki ***** válasza:
Spenótot evett. Van olyan táp is, amiben van spenót. Attól is zöld lesz.
2014. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet zöld az ürüléke. Lehet babéziás, lehet bélfertőzése, de lehet, hogy valami kajától... Ha a kedve sem az igazi, vagy valami még nincs rendben, akkor én elvinném dokihoz!
2014. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem Eukanubaval eteted veletlenul? Enyemnek attol volt olyan szine, annal normalis, ez esetben ne aggodj.
2014. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy azóta zöld, amióta másfajta (másmilyen márkájú) tápot kap. Akkor ezek szerint nem baj, ha elszineződött? Amúgy élénk, vidám és hiperaktív, mint mindig, egy dolog viszont nem az igazi: ahogy beleöntjük a tápot a táljába, nem veti rá magát azonnal, egy kicsikét noszogatni kell, hogy elkezdje enni. De ez mindig így van, lassan talán már két hete. Váltsunk esetleg tápot?
2014. jan. 28. 18:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatorvost, hogy ő mit javasol. Lehet, hogy a doki is tápváltást javasol.
2014. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
milyen tápot kap? Mert én tudok kb 10 tápot amitől nálunk is zöld volt...
2014. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
milyen íze van?
2014. febr. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha esetleg eukanubával eteted, akkor tök normális. az enyémé is ilyen volt tőle, én is megijedtem, de állatorvos is megnyugtatott, semmi baja.
2014. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!