Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik könyv módszere legalkal...

Melyik könyv módszere legalkalmasabb egy kutya tanítására?

Figyelt kérdés
Személy és vagyonőrként dolgozok. A környékemen összesen 1 kutyás őr van, és rengeteg kutyás őrzésre lenne igény. Tudnátok ilyen könyveket ajánlani, ahol el tudom / tudjuk sajátítani az alapokat?
2014. jan. 27. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt kutyaiskolában szokták, nem könyvből. Az engedelmes még csak-csak megy könyvből, bár annak is sok buktatója van amire jó, ha egy szakember figyelmeztet, de az őrző-védő nem megy másként, csak tapasztalt oktató segítségével.
2014. jan. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb kutyaiskolába menned, ott vannak ilyen tanfolyamok ahol mindketten megkapjátok a képzést, szerintem oklevelet is kapsz ha elvégzed. Nézz utána, szerintem jobban jártok/jársz ha gyakorlatban tanulod meg, mintsem elméletben.
2014. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!