Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki milyen kutyát fogadott...

Ki milyen kutyát fogadott örökbe az Illatos útról?

Figyelt kérdés
Neme? Kora? Mérete? Fajtája? (:) ill. milyen keverék?) Személyisége? Hogy viselkedik, volt-e valami betegsége? Én tegnap fogadtam örökbe egyet, kíváncsi lennék mások tapasztalataira!

2014. jan. 27. 16:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

Az én kutyám iszonyat pici volt (korban is), mikor hazahoztam. Kb. akkora volt, mint egy 36-os cipő. :) Kb. másfél éve boldogítjuk egy mást. :D

Lányka a drága, már ivartalanítva van.

Mára már egy 23 kilós ugrálógép.

Nem vagyunk tökéletesek, de az első kutyám, sokmindent elrontottam vele és vannak dolgok, amiket nagyon nehéz helyrehozni, de nem cserélném el semmiért sem.

Hála égnek idáig semmi komoly gondunk nem volt. Idáig csak az oltások és néhány kullancs miatt kellett állatorvoshoz vinni.

2014. jan. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
enyém szuka, kb 5 hónapos és 2 hónapja van nálam, shar pei keverék. baromi domináns, már most látszik rajta, igazi sharp személyiség :D nagyon okos, sok parancsot tud már, most kezdtük az ovit. az eszével nem lesz gond, az tuti, a kamaszkortól félek kicsit a makacsság miatt, de szeretnék majd győztesként kikerülni a harcból :) mivel ő még nagyon apró volt, nem hiszem, hogy befolyásolta a telep a személyiségfejlődését. a lábával van gond, mert ott prémium tápot kapott (itt is), viszont mozgás nem volt, ezért túl gyorsan nőtt a lába és medvetalpa lett. szerencsére ránézésre már egészségesnek tűnik, viszont még mindig gyakran kifordul neki vagy simán megbotlik és pofára esik :))
2014. jan. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%

Labrador - spániel -vizsla szerintem.

Bő fél éve van nálunk. Nagyon csöpp volt, mikor az egész almot berakta valaki. Szuka, hatalmas mozgásigénnyel, és szabadságvággyal, mégis megvan benne az a labis vonás, hogy szeretne a kedvemre tenni.

Ugrálni csak akkor ugrál, ha túl izgatott, amúgy jó helyen elengedhetem, fél órás rohangálás, játék után csak odamegy néha emberekhez, de nem ugrik rájuk. Nagyon barátkozós, imádja az embereket.

Más kutyások mindíg megdícsérik milyen kedves kutya, és hogy "mindenkivel haver" típus.


Itthon amúgy csendes, nagyon alkalmazkodó.

Alvásnál azt csinálja, hogy mellémfekszik, míg el nem alszom, majd kimegy a nappaliba, vigyázni... Reggel pedig ismét mellettem van, arra ébredek, hogy bújik hozzám.

2014. jan. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

De jó ezeket olvasni :)))


Én egy 1-2 éves keverék kant fogadtam be, kicsit köhécsel, de nem komoly a doki szerint. Tacskó-bullterrier (!) mixre tippelte, hát én nem tudom :D


Majdnem teljesen szobatiszta, okos, nyugis :)

2014. jan. 28. 13:14
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Én egy tiszta fekete nj.t hoztam ki kb négy éve. Róla utóbb kiderült amikor pucoltam a fülét hogy tk.-ett. A számok és a MEOE segítségével fel tudtam venni a tenyésztővel a kapcsolatot. A kutya visszakerült hozzá és azóta is ott él.

Utána egy öreg yorkit hoztam el, ő beteg volt gyógyszerezni kellett amíg élt. Eleinte visszahúzódó volt az öreglány nem kommunikált. Miután kinyílt megjött a hangja is. Mindig ugatott ha kaját kunyerált vagy ha jött valaki. Szeretett szépen kinézni, amikor megfésültem rohant a mamához és forgott sergett miközben dicsérgették.

Tavaly halt meg nyáron miután hírtelen rosszul lett és két hétig is próbáltuk a dokival kezelni de csak romlott az állapota. A doki javaslatára miután már nem volt értelme a további procedurának, kijött az állatorvos és beadta neki az altatót. A kedvenc helyén aludt el örökre. Még mindig nagyon hiányzik......

2014. márc. 29. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
Légyszi-légyszi-légyszi, aki teheti, linkelje is <3
2014. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Én őt hoztam el:

[link]

Friss képek itt:

[link]

2014. márc. 30. 23:43
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
Áhh, de édes :D
2014. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon aranyos:) Legyetek sokáig boldogok egymással!
2014. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Régi történet, 2001-ből. Elpusztult öreg házőrzönk helyett 5 és fél hónapos kutyust hoztam el az Illatosról. Tél volt, hideg, csupasz betonon feküdt, vizében jégdarabok, nyers csont mellette. Egy olyan kis állatnak, amelyiknek tejfogai vannak. Végig utaztunk villamossal, metróval és busszal a városon, a metróban a lábamnál aludt. Otthon aztán három tál ennivalót falt fel, nagyon éhes volt. Orvosnál kiderült, hogy valahonnan elkóborolt erdélyi kopó lány, sovány, de egészséges. És nagyon jó házőrző lett belőle, igazi társ, megsirattam, amikor két éve elment örökre.
2014. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!