Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám látja a TV-t?

A kutyám látja a TV-t?

Figyelt kérdés
Rendesen felismeri az alakokat. Ha oroszlán, cica, kutya, panda van a TV-ben, odamegy a TV elé, és ugatja. De a többi alakot nem. Felismeri, elkülöníti őket. Ha elkattint a kép a kutyáról már lenyugszik, nem ugatja. Azt hittem a kutya csak a mozgást érzékeli a tv-ben, nem pedig az alakokat...

2014. jan. 27. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Kedves első!

Sírva fetrengek a székemben hála neked :D köszönöm

ON: látják az alakokat is. :) Nekem a cicám szokott leülni filmet nézni. De ha más macskákat lát a tévébe totál összeomlik :D Más nem szokta annyira zavarni. A legdurvább az volt, hogy volt egy kutyás műsor, és mindig elkezdett dorombolni amikor a németjuhászt mutatták. de csakis akkor. Van egy németjuhászunk, akinek folyton dorombol...:D Sőt műsor után elindult megkeresni a kutyát. Itt azért eléggé meglepődtem :) Meg olyan is volt, hogy telefonban beszéltem neki, mikor nem voltam otthon, és ő egyből elindult a szobámba, keresett.. Hidd el, hihetetlen mennyire okosak tudnak lenni ezek a kis cukiságok :)

2014. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok,és nem vicceltem,komolyan írtam. Érdekes,mert a négereket nem ugatta,csak is a cigányokat,szóval meg tudta külömböztetni a TV-ből hogy ki a cigány és ki nem.Sőt,ha nem is nézte a TV-t csak hallgatta már felkapta a fejét arra,ahogyan beszélnek "Testvírem" Itt látszik hogy mennyi esze van egy kutyának. Ez a kutya Tacskó keverék volt,szegény elhunyt öregségére.

A jelenlegi kutyám Malamut,és megtudja külömböztetni hogy melyik a jobb és a bal tappancsa. Tanítom ezt is a cigányokra,de jobban érdekli őt a postások.

Mindig azt mondtam,hogy egy kutyának több esze van mint némely embernek.

2014. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

LCD képcsövet nem, a TFT-t igen.

De nincs asszociációs képessége, azaz amit lát, nem tudja a valósághoz kapcsolni. Tehát nem oroszlánt lát, nem cicát lát, nem kutyát lát, hanem csak valamit.

Az említett különbségtétel létezik, de nem mond ellent az előbbieknek. Az alakzatok között tesz különbséget.

2014. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azért tettem különbséget mert más állat nem zavarja a TVben csak ez a 4 felsorolt. Panda, oroszlán, cica, kutya. Ezeket ugatja. Többit eltűri.


Első: nagyon nagy fej lehet a kutyád XD

Második: Az én cicám visszanyávogott a telefonba és hozzádörgölőzött. Nagyon édi cicád van :D Meg megdöbbentő hogy ennyire tudnak különbséget tenni :D

2014. jan. 28. 05:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyém meg imádja Sid-et a jégkorszakból, most karácsony alatt adták egy csomószor, ha őt mutatták mindig meg akarta nyalni :) Amúgy semmi másra nem reagál így, fura hangokra is max figyel pár percig aztán visszafekszik.
2014. jan. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az iccaka hülyeséget írtam:

LCD képcsövet nem, a TFT-t igen. CRT-t akartam írni, a régi csöves képernyőt. Azt azért nem, mert azon a valóságban nincs kép, csak gyorsan szaladó fénypont. A kutyák szeme jobb, mint a mienk, nem áll össze képpé.

2014. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is szokott a macskám "tévét nézni". Neki a jegesmacik a kedvencei, a kutyáktól fél. Amúgy szerintem igenis látják, amit mi.
2014. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!