Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Svájci fehér juhászt panelba?

Svájci fehér juhászt panelba?

Figyelt kérdés
napi 3-4 óra sétával,hétvégenként kutyasulival

2014. jan. 28. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Panelba nem jó ötlet.Kevés lenne neki így is úgy is a 3-4 óra séta,meg nagy kupit is csinál.Amikor még kicsi,akkor az asztal alatt is elfér,de 2-3 éves korára már nem kevés hely kell neki,ahol mozoghat otthon is.
2014. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam tenyésztőtől társtulajdonban, panelba, már az elején rákérdeztem mehet-e és benne volt. Napi 3-4 óra sétát biztosítok, minden nap más kutyákkal játszik, de ha "csak" 2-3 órát vagyunk lent, akkor sem rombol.
2014. jan. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi :) megnyugtattál,azt még megkérdezhetem,hogy melyik tenyésztőtől vetted?
2014. jan. 28. 14:25
 4/5 A kérdező kommentje:
még annyit kéreznék,hogy ti végig vártátok az oltási programot vagy levittétek már 8-9 hetesen sétálni?
2014. jan. 28. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
A 3. oltást mindenképp várd meg,nagyon hamar elkapják a parvot.
2014. jan. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!