Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 5-6 hetes kiskutyat ha...

Egy 5-6 hetes kiskutyat ha kint kutyaolban tartom lehet neki valami baja?

Figyelt kérdés
Megfagyas,betegseg stb.??
2014. jan. 28. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha magában van igen.Nem is lehet ilyenkor mėg az anyától elválasztani.
2014. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy ennyi idős kutyának még az anyja mellett a helye és nem egy kinti ólban, a tél kellős közepén!! Igen, megfagyhat, megfázhat, amibe szintén belehal még egy ilyen fiatal kutya!
2014. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 sippara ***** válasza:
80%

Áhh, dehogyis, minden 5-6 hete született kutya hőálló, nem fog megfagyni a -10 fokban... Azt tudom ajánlani, hogy alsónadrágban/bugyiban ülj ki a háza elé, hogy jól szemmel tarthasd.


Egyébként még legalább 2-3 hétig az anyjával lenne a helye, aztán pedig legalább fél éves koráig lakásban. Pláne télen.

2014. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Semmi, csak MEGHAL.
2014. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Az előttem lévők már leírták, hogy igen biztos, hogy baja lesz.

Engem az érdekelne, hogy: Miért akarsz egy baba kutyát kinn tartani? Talán a szoba tisztaság miatt?

Mert (ne vedd magadra kérlek), ha az ember sík hülye is a kutya tartáshoz, mert mondjuk még sosem volt neki. Vagy mondjuk egy újfullandija van, amit eleve kintinek szánt. Akkor is megesik a szive egy 5-6 hetes apróságon és beengedi.


Az én kutyámat 5 és fél hetesen kaptam. (Muszáj volt elhozni az anyjától, mert a többiek nagyon betegek voltak.) :-(

Óránként jártunk vele az udvarra pisiltetni, hogy megszokja, hogy azt csak kint lehet csinálni. Ma már 1,5 éves és nagyon okos.


Eleinte úgy kell vele bánni, mint egy szőrös kisgyerekkel.

2014. jan. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy 5-6 hetes kutya az anyja mellett van még,aki szintén nincs a kertben ugye...mivel sem a mamakutya sem az ilyen pici kölykök nem kintre valók.

Egyrészt megfagy,másrészt folyamatos társaság kell neki.

2014. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
en sem szandekszom kint tartani csak kivancsisagbol megkerdeztem termeszetesen hogy meg novekszik kicsit addig bent tartom :D
2014. jan. 28. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, nyilván... Imádom az ilyen kérdéseket, mikor leoltjuk az illetőt és akkor utólag kiderül hogy csak "kíváncsi". Az a szomorú hogy szerinted ez nem átlátszó. :D
2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagy, mi? Úgy kisomtad volna a kertbe mint a pinty! Se a mama kutya, se a kölyök nem oda való, már ha egyáltalán még együtt vannak.
2014. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
már el lett választva az anyjától?
2014. jan. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!