Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez állatkínzásnak számít?

Ez állatkínzásnak számít?

Figyelt kérdés

Az utcánkban lakik egy nő. Volt neki két keverék kutyája egy szuka és egy kan. Őket az utcán tartotta télen nyáron. A szukát pár évvel később elütötteegy autó. A kan megmaradt. Ezzel a kutyával sok probléma volt, mert támadta a gyerekeket, meg akik féltek tőle. Ezért a lakók többször szóltak a nőnek, de már csak azért se tartja az udvarában. Majd az önkormányzat ( miután többször is ment a panasz ) kihívta a sintért és elvitték a kutyát. A nő megtalálta a gyepin, de lemondott róla mert ugye kérték a tartási díjat......

Most valahonnan szerzett egy szálkás szőrű tacsit. Ugyanazt csinálja vele mint az előző kutyákkal. Igaz ezt a kutyát éjjelre beengedi, nappal kint van. Nem támad, viszont két napja is a vasút állomáson szaladgált.

Mi a véleményetek, állatvédők el tudják kobozni tőle? Sajnálom csóri kutyát.


2014. jan. 29. 08:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Ha nem vetted volna észre, a 7. válaszomban belinkeltem a tetkósok facebook profilját, ahova lehet írni. Szóval leállhatsz a gyenge kifogásaiddal.


A másik: "Rendben akkor elmegyek az önkormányzathoz. Csak sajnálom szegényt. Ki tudja vajon mi lett az előző kutyával is.... Én pl. mindig simiztem, meg az előzőeket is. Jaaah, és rajtam kereste a nő a kutyáját amikor elvitték.

Ő volt az előző kutya:

P090410_11.28[01]"


Ismerős? Nem csodálom, te írtad. Akkor most hogy is van ez?

Ja, értem, nem akarsz semmit tenni, csak érdeklődtél. Megkaptad a választ, az sem tetszett. Mi van, ha azt írtuk volna, hogy igen, állatkínzás? Akkor telesírod az oldalt, hogy szegény kutyuli és ezzel részedről el van intézve?


Szánalmasan gyenge és kínos a magyarázkodásod.

2014. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!