Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legidegesítőbb...

Mi volt a legidegesítőbb dolog amit beszóltak a kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 08:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez megy, de oregektol is

- jajj de aranyos mennyi idős?

-9hónapos

-és a kutya?

-.-

meg ciccegnek neki...de ha oda indulok kutyastol meg be vannak tojva...

2014. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik kutyám aki nagyon bájos és kedves mindenkivel, mindig olyan cukin "búg" amikor jön valaki, Ő így üdvözöl mindenkit. Ha valaki látott már életében kutyát, nem téveszti össze egy mérges morgással.

Jött egy srác, nagyon vagánynak és erősnek mutatja magát a kigyúrt vállaival. Kutyám szokása szerint őt is üdvözölte, a srác kissé hátra lépett. Mondtam neki, hogy nem kell megijedni, nem morog, hanem búg, ő így köszön.

Erre tök bunkón és agresszívan elkezdett hisztizni, hogy "engem nem érdekel mit csinál, nekem ne búgjon"

Gondoltam ok. akkor nem muszáj bejönni, az én házam, az én kutyám, ő is itt lakik, azt csinál amit akar a kapun belül. Persze ezt nem mondtam ki hangosan, csak magamban ezt gondoltam, és nem hívtam be, hanem kivittem amiért jött.

Nem azzal van baj,hogy valaki fél a kutyától, van ilyen és megértem. Ha valaki normálisan megmondja, hogy fél a kutyáktól, elzárom őket addig amíg bejön az illető, de a srác reakciója felidegesített.

2014. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
0%

nem volt ilyen még. Az én kutyám tud viselkedni.


^_^

2014. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
98%

"Csak a torkomat ne, neeeearrghhjhgbl...!!!!!"


Nagyon kellemetlen volt, utálom az ilyen kutyaellenes mentalitást!

2014. jan. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
Hogy ne sétáltassam abban az utcában a spánielem mert rá uszítsa a rotiát(hozzáteszem hogy nem spániel volt hanem chow-chow/husky keverék) :)
2014. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Ő volt az :)

2014. jan. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy szedjem össze utána a szart miközben már a zacskó a kezemben volt és már elindultam a kaki felé :)


Amúgy egy volt ami nagyon felidegesített talán tavaly ősszel. Nagy sár volt a kutyákkal sétáltunk póráz nélkül itt a környéken. Egy olyan helyen ahol elég szűken férünk el a járdán. Jött utánunk egy néni gondoltam elengedjük hogy ne ilyedjen meg vagy akármi kimentem a kutyákkal a sárba leültettem őket megvártuk hogy utolérjen és erre beszól... hogy póráz és szájkosár nélkül nem lehet sétálni stbstb az én részem nem írom le mert törölnék miatta a hozzászólást ^^ Nem is azzal van baj hogy beszól mert a póráz nélküliség jogos ha valaki amiatt szól akkor vagy figyelmen kívül hagyom vagy beszélek vele kicsit róla akár ha nyitottnak tűnik rá.

Itt ami miatt felbaxott az az volt hogy még én voltam a jófej kimásztam a sáros dzsuvába és így szól be..

2014. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Én meg azt utálom a mai napig: Jajj van rajta szájkosár, akkor biztos hogy harap!

A másik: Jajj nincs rajta szájkosár meg fog harapni!


Igazán eldönthetnék végre az emberek hogy ,, melyik újjam harapjam'....

2014. jan. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
89%

Nekem egy kölyök csivavám van, nagyon kicsi. A viselkedésére még senki nem tett megjegyzést, kevés dologba lehetne belekötni. Bár utcán úgy sétáltatom, hogy szándékosan nem nézek rá senkire, mert így elkerülhető, hogy odajöjjenek és vigyorogjanak. Máskülönben nem hagy senkit reakció nélkül :)


Ellenben volt már rengeteg beszólás. Nem vadidegentől, ismerőstől, nem a viselkedésére, hanem magára a kutyára:


- Tényleg képes voltál ennyit fizetni EZÉRT???


- Ugatni tud egyáltalán?


- Mire jó egy ilyen kutya? Házat nem őriz, nyájat nem terel. MINEK? Ráadásul ENNYI PÉNZÉRT??


- Mi van? Lemerült? EZT is fel kell húzni a hátánál, mint a babákat?? (Lefeküdt a kutya a helyére)


- Ez nem is kutya!


- Mi ez? Egér? Patkány?


Egy párbeszéd a végére, 2 ismerős:


- Belerakjuk a bográcsba EZT is?

- Ugyan, nincs AZON semmi hús.

2014. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
88%

egy tacsikeverékem van, méretben hasonló egy beagle-höz, talán egy picit nagyobb; rendkívül barátságos mindenkivel, még soha senkire nem morgott, nem kapott oda senkinek, szóval igazi álom kutya :)

a kedvencem, mikor séta közben kisgyerekes család sétál el mellettünk az utcán

a kutyusom rendkívül kíváncsi, így mikor valaki elmegy mellettünk mindig elkezd arra felé szaglálódni, de még sose engedtem oda úgy idegenhez, hogy az ne akarta volna szintén megismerni a kutyust

na szóval, kisgyerekes család, megyünk mellettük, kutyus szaglálódik; látszik a gyereken, hogy odaakar jönni megsimogatni a kutyát, erre az anyja: nehogy odamenj, mert megharap

...

nem tudom, hogy ezeknek az emberek milyen téveszméi vannak a kutyákról, de ez nagyon ki tud akasztani

2014. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!