Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legidegesítőbb...

Mi volt a legidegesítőbb dolog amit beszóltak a kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 08:52
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%

Azért a baráti ugratásokat ne keverjük az idegesítő beszólásokkal. A pincsinket én is patkányozom egy csivi meg súlyban se sokkal nagyobb mint egy bika patkány :D


A kutya megsütése megfőzése és utánna az arra való rávilágítás hogy értelmetlen lenne mert egy ember nem lakik jól belőle meg rendszeres poén itthon is. Szerintem hülyeség megsértődni vagy akár kicsit is magadra venni az ilyeneket.


Nyugodtan rá lehet kontrázni és csomó nevetés lesz egyből ha te is bele mész. Ha ilyen kutyát vettél akkor ezt vállaltad vele :)


Az árról meg magyarázd el hogy még mindig jobb az elején kifizetni a sok pénzt mint az orvosi költségekre utólag sokkal többet.

2014. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
92%

A 10esről jutott eszembe.


Volt olyan hogy sétáltunk kutya pórázon volt. Anyuka kisgyerekével elsétál melletünk. Kissrác meg hirtelen végig simított a kutya hátát.. Megkérdeztem tőle hogy ezt még is hogy gondolja erre meg anyuka volt felháborodva hogy mit szólok be a gyerekének meg hogy ne korlátozzam a szabadságát.. Aztán elmeséltem neki hogy hátralévő életében a gyereknek mennyire lenne korlátozva alkarnélkül a szabadsága arra nem nagyon tudott mit mondani.


Olyanom is volt hogy valakik cuppognak meg hívják a kutyát, mivel nekem sokszor van póráz nélkül ezért igen gyakran odaengedem :D Ha valaki azért hívta hogy megsimogassa és megnézze az örül neki, aki meg nem örül neki az mi a faxnak hívogatja ? :)

2014. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
79%
10-es vagyok: elfelejtettem odaírni, hogy mindig pórázzal megyünk, szóval ezért sem értem a harap a kutya dolgot :)
2014. jan. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 sippara ***** válasza:
100%

A kedvenceim, amikor a 14 kilós husky keverékemről megpróbálják bemagyarázni, hogy a) nem husky keverék, hanem FAJTATISZTA MALAMUT (ismétlem, egész pontosan 13,5 kiló a kutya); b) persze, hogy nem FAJTISZTA, hát barna a szeme (egyszer visszakérdeztem, hogy akkor a félig barna félig kék szemű husykkal mi van, nem kellett volna: "azok beltenyésztettek."), a múltkor betalált egy nő az utcán egy iszonyatosan dagadt öreg dobival (három-négy standard súlyú dobermann jött volna ki belőle), hogy a ROTI szukám bizony fajtatiszta dobermann, és neki ne mondjam, hogy nem, mert ő 15 éve dobizik...


A van szájkosár/nincs szájkosár probléma itt is állandó, ha odaengedem a kutyát, az a baj, ha nem, akkor az; ha hozzánk rohan oda neveletlen-behívhatatlan csivava, én vagyok a bunkó (a rotim nem szereti a kicsiket egyelőre, de tényleg csak annyit mondtam, hogy vagy vegye pórázra, vagy nevelje meg, mert gyorsan vacsi lesz belőle - miközben a 25 kilós kutyát egy kézzel emeltem ki a fojtónál fogva, miközben a csivi tiszta erőből támadta), ha hasonló kvalitásokkal rendelkező esti rohan oda, és három-négy perc "fifikenemárfifikegyereidefifikemicsinász" (miközben fifike konkrétan lóg a huskym oldaláról a szőrét tépve) után egyszerűen arrébb rúgom, megint csak én vagyok az állatkínzó...

2014. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen fifikékre a jobba szocializált kutyámat ráengedem :D még mindig jobban jár mint ha a másikhoz ér oda. Szeretem ilyenkor mikor beszólnak hogy mért van elengeve az ilyen nagy kutya. Amikor meg elmagyarázom hogy a kicsikre ugyan azok a törvények vonatkozna akkor meg hülledeznek hogy az más :D
2014. jan. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 sippara ***** válasza:
100%
A huskyt általában én is rájuk engedem, de ő meg maximum odamorog, a verekedést nagyon durván büntetem, tudja ő is, úgyhogy legtöbbször csak böködi a kis "patkányt" (elnézést a normálisan nevelt kiskutyák gazdáitól!), esetleg rámorog, aztán néz rám, hogy "most ezzel mit kezdjek?" :D
2014. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
91%

Megyek át a két MUDIMMAL a zebrán (azért emelem ki, mert azért a mudi nem egy szobacirkáló méret). Valamelyik idősebb pasi kedélyes hangját hallom mellőlem:

"Egeret fogtak már?"


Mondjuk a mudi akár foghatna is egeret, szóval nem is nagyon húztam fel magam a dolgon, csak kissé meglepődtem, mit akart a bácsi. Viszont soha más spontán beszólást nem kaptam, ha megyünk az utcán, akkor általában az emberek dicsérik a kutyáimat.


De olyan már volt, hogy én szóltam rá gazdira, hogy esetleg pórázra vehetné a kutyáját, ha nem képes behívni (ugyanis a tüzelő szukámra akart rámászni, meg egyébként se szeretek pórázon ismerkedni, annak nincs sok értelme), gazdi persze mondott mindent. xD

2014. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 zsuzsabazsa ***** válasza:
83%

Egy ízben az történt, hogy jött egy nő velem szemben az úttesten a kutyájával. Pórázon fogta. Megfogtam én is a kutyámon a nyakörvet, mert láttam kínban van. Erre odakiabál, hogy fogjam meg a kutyámat. Mondom: fogom a nyakörvét. Csak kiabál, hogy tegyem pórázra. Mondom neki, ha pórázra rakom akkor nem lesz ilyen röviden tartva, jobb így ha a nyakörvét fogom.

Addig hisztizett amíg azt találtam neki mondani, még egy szó és úgy megverlek, hogy beszarsz.

2014. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

"és a farka hova tűnt?"

"levágták a farkát?"

"harap?"

Ausztrál juhász, eleve nincs nagyon farka, illetve van, egy kis pompom:) Azt sose értettem, hogy látja hogy nálam van a kutya, vagy adott esetben elengedve, tök kulturált és rákérdez, hogy harap-e. Már miért harapna??

A folyamatosan nyúlkáló, kutyát engedély nélkül lefényképező, cuppogó embereknek meg le tudnám törni a karját.

A kedvencem az volt, amikor egy pasi beszólt, hogy ne engedjem oda a kutyámat a vizsláihoz, majd fél füllel hallottam, hogy mondja a mellette lévő kiscsajnak, hogy ez egy border terrier (gondolom border colliera gondolt, mert a border terrierre már bizti nem hasonlít), de nagyon kócos (épp váltotta az aljszőrét, meg göndör a hátán a szőr)

2014. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Én a kutyám fajtájára utaló kérdéseket szeretem a legjobban, azokon lehet a legnagyobbakat nevetni. Ugyanis egy fekete mudi kanom van.

Persze senki sem ismeri, és mindig magyarázkodni kell, hogy TÉNYLEG VAN OLYAN FAJTA KUTYA. Egy kicsit fárasztó, de van, amikor jobban van kedvem magyarázni, van, hogy kevésbé.


A kedvenc: - De szép kutya! Milyen fajta??

-Mudi.

- Az a neve?

- Nem, az a fajtája....


Ez így volt szó szerint :))


Amúgy egy fekete kan, Csili a neve. Olyan kis csípős volt kiskorában :). Ma egy álom, komolyan, épp, hogy nem beszél. Kiskutyákhoz odaengedem, ha megengedik, (általában, akik már ismernek minket, azok igen). Jó híre van :)

2014. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!