Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legidegesítőbb...

Mi volt a legidegesítőbb dolog amit beszóltak a kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 08:52
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
Mivel agaram van, így folyton beszólnak, megjegyzéseket tesznek; valamiért nagy szenzáció erre... Séta közben hallom, hogy a gyerekek iskolából jövet maguk között: "Szegény kutya, de sovány", olyan is volt, hogy megállított egy bácsi, hogy adok-e rendesen enni ennek a kutyának, úgy szintén építkezés mellett elhaladva a művezető, vagy nyaraláskor a szomszéd megkérdezte kap-e enni rendesen ez a kutya. Én meg nem győztem elmagyarázni, hogy egyrészt kölyök és agár, másrészt a kölyöknek egy picit mindig vékonyabbanek kell lennie az ízületei miatt, stb. Eleinte nagyon zavart, de most már nem nagyon érdekel, megszoktam.
2014. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

egy francia bulldog (talán bulldog-mopsz keverék) kislányom van...7 éves, egy leelletett mamakutya volt egy szaporítónál. A két füle nem áll fel, elől 4 foga hiányzik, és a kiállása igen díjbírkózós, széles vállai vannak...és ő nem mini, 12 kg kb, izmos, és picit dundi is.


1. Ő jó nagyra fog nőni ugye? És akkor harci kutya lesz?


2. Kisbabái vannak? Pont ilyet szeretnék


3. Jééé micsoda ruhája van (több műtétje volt, gallér helyett egy gyerektrikót adtam rá)...így egészen olyan, mintha nem is harcikutya lenne


4. Ugye ő nagyon tud harapni?


5. Mindig ilyen kutyát akartam...menniyért/hol/mikor/miért blablablaaaa vetted?


6. Ezért az öreg korcsért még pénzt is adtál? Ennyiért már lehetett volna kölyök is igazán


7. állatorvosnál: ne haragudjon, hogy ezt mondom...de az ön kutyája kifejezetten ronda...-még kedvesen mosolyogtam- ne haragudjon...de minél többet nézem ez a kutya annál rondább - itt már elküldtem a búsba.


A legrosszabbak mindig azok, akik azt firtatják, miért egy "öreg" és "beteg" kutya kellett nekem, plusz azok, akik lekorcsozzák a nem álló füle miatt...


8. jajjj de félős kiskutya, had szeretgessem meg...de ugye nem bánt? - a kutya nem engedte magát megsimogatni - ez egy neveletlen kis dög...ez a baj magukkal, fiatal lányokkal...a kutya nem játék, meg kell nevelni...mi az hogy egy kutyát nem lehet megsimogatni


(kérem néni az, hogy ezt a kutyát pár hónapja még bántalmazták, ólban tartották, azóta 3 műtéten esett át, és az olyan ronda öregnéniktől mint maga, mindig is marhára félt...)

2014. jan. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 sippara ***** válasza:
100%
2014. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

"Ugat a szomszéd kutya....masnap áthívok pár havert oszt nyomatjuk hajnal 4-ig....azt a pici 750-w ot."

Így is-úgy is ébren maradsz hajnalig, akkor meg nem mind1, mi miatt? Fuck logic. :D

2014. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%

-Ne ide szarassam a kutyámat ( pisilt amúgy de mind1)


-Van egy bácsi itt a környéken aki mindig mondja, erre a kutyára szájkosár kell,mert veszélyes ( bichonom van,tök nyugodtan sétál mellettem pórázon!!)


-Olyan szép kutya,tőle szeretnék kiskutyákat.De milyen fajta? -.- (ilyen kutyát akar,de semmit nem tud róla,grat,sajnos ebből nagyon sok van)


-Meg fog vadulni a nyers kajától. Meg adok ugye zöldséget/gyümölcsöt is neki, a kutyák nem vegetáriánusok.

(BARF-ozok én is)


-De szép kutya, nem eladó?


-De jó lábtörölő


-Milyen fajta macska? -.-


-Nyakörv van rajta, úriiiisten milyen állatkínzás egy kistestűre nyakörvet rakni -.- (ez a nő nagyon kiidegelt)



Sajnos vannak ilyenek.

De végig olvastam a többi hozzászólást,látom mindenkinek ki jut bőven a beszólásokból :D

2014. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

én még azokat a hülyegyerekeket utálom, akik azzal a hülye telefonos sípolós hanggal szórakoznak...

elsétálsz mellettük, erre lejátsszák telefonról, hogy bosszantsák a kutyát, na az ilyet fel tudnám rúgni

2014. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran megkapom én is, hogy de jó lenne, ha tudnék hozni kölykét. Anyám.

A rasszosan pigmentáltak max az kérdezik, hogy harap-e? Nekik igen a válasz. Egyébként félnek tőle, gyakran még a másik oldalba is átmennek, pedig nem kifejezetten nagy (max 25 kg, de nagy a szőre), viszont a fogai szép nagyok és fehérek.

De a legidegesítőbb eddig egy vénember volt, akit muszáj szó szerint idéznem : Mi a fészkes fenéért sétáltatja a kutyáját, nem látja, hogy idegesíti az enyémet?

2014. jan. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

Nekem borderem van trikolor, és kiskorában ha sétáltunk, mindig kiabáltak, hogy de cuki bernáthegyi. Hát néztem ki a fejemből rendesen, hogy mi a fene.

Mostanra már 2 éves és jó hosszúlábú, kevés szőrrel rendelkező egyed lett, aki vékony akár a nádszál. Erre sokszor megkapom, ez nem is border collie, engem biztos átvertek, miii annyi pénzt adtál ki érte? Hát normális vagy? Nemhogy a gyerekedre költenéd.

De a kedvencem, mikor rámondják: milyen szép agár, nem is láttam még hosszabb szőrrel. Imádom :D.

A goldenem rendszeresen, jéé labi, jéé kuvasz. Mikor kijavítom, nem labrador, golden. Rávágják az ugyanaz, csak az egyik a másik hosszúszőrű változata. Háát jó :D

2014. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

A legidegesítőbb, mikor a kutyám majd szétesik úgy csóvál a póráz végén és megkérdik: "Harap?"

Igen, mindjárt letépi a karjukat. -.-

Vagy az öreg vén kecskék, úgyszint megkérdik ha sétálok a kutyákkal: "Harap"

Mondom:"Nézzen rá, ez még a légynek sem tudna ártani!"

Vén szivar: "Nem rá gondoltam" és pajzánul méreget o.o

2014. jan. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 Firestorm ***** válasza:
100%

Erről jutott eszembe,mikor nekem is beugattak a vénasszonyok.

Házunk előtt van egy nagy füves,fás terület,ahova kutyák járnak sétálni,ezek meg amint jön a jó idő kiülnek székekkel és asztalokkal aztán magyaráznak mindenkiről.

Megyünk a kutyámmal kb 3 méterre vagyunk tőlük és az öregasszony elkezd vinnyogni,hogy mit képzelek én magamról,hogy oda sz.ratom a kutyámat mögéjük?Mondom normálisan,hogy 1 nem mögöttük vagyok 2 pisilt a kutya.

Erre ő én ne magyarázzak neki látta,hogy sz.rik,mert guggolt.

Na mondom "Figyeljen ide,rohadt nevetséges lenne,ha egy szuka kutya felemelt lábbal állna le pisilni,de ha így folytatja a magyarázást garantáltan oda fogom wc-ztetni a kutyámat maga mögé és még összeszedni sem fogom"

Erre elcsendesült.

2014. jan. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!