Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi volt a legidegesítőbb...

Mi volt a legidegesítőbb dolog amit beszóltak a kutyáddal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 08:52
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kakilós nekem is van. :D

Egyrészt, velünk is volt már, hogy a pisilése beszoltak, hogy fel kéne szedni. Erre mondtam, hogy ha maga fel tudja szedni a pisit, akkor szívesen megtanulom, ha megmutatja, hogy kell.

De nekünk szóltak már be úgy is, hogy kakilt a kutya. Épp terpeszt nagyon, mikor az utcában arra járt egy idősebb nő. Félhangosan elkezdett magyarázni, hogy nem igaz, hogy már megint idesz.ratjuk a kutyánkat, és tele van szrva a környék (egyébként, tényleg, de nem tőlünk). Erre én:

"Ugye? Engem is annyira bosszant, hogy mindenütt kakát látok, és bűz is van! De tessék látni, nekem itt a zacskó már a kezemen, szedem is fel. Csak hát nincs egy nyamvadt szemetes se a közelben, ilyenkor cipelhetem el a parkba."

Nagyon meglepődött a néni. Még pár percig közösen szidtuk a környék kutyás kultúráját (ami sokak számára abból áll, hogy kiengedik önsétáltatni a kutyát, szóval tényleg borzasztó), és békében elváltunk. :D

2014. jan. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Engem ez idegesített fel a legjobban, öreg néni áll kint a kapuban "minek kell itt sétáltatni azt a rohadt dögöt, kiengedem az enyémet, aztán majd jól megmarja", nyitotta is ki a kaput és uszította a kutyáját , a poén az, hogy az utca végén van az állatorvos, mit csináljak repüljek oda?

Van egy barátnőm ő nagyon szereti a kutyákat, de nem ért hozzájuk, ő is idegesítő tud lenni egy pár szösszenet tőle:

1. ne engedd, hogy a kutyád megszagolja az enyémet, mert gusztustalan, hogy szaglásszák egymást

2. vékonyak a kutyáim, holott az övé olyan kövér, hogy már a kutya tenyésztője szólt neki, hogy kezdje el fogyasztani, mert nem lesz ez így jó, a kutya konkrétan nem tud állni, nem hogy huzamosabb ideig, de pár percig sem

3. az ő kutyája nem lesz sosem tápos (célzás volt arra, hogy én adok nekik), jobb neki a pörkölt

4. sétálunk a kutyákkal 5 perce, lihegnek, az övé kézben, erre ő megszólal, nem veszed fel a tiédet, mondom nem, hát van nekem szívem? szegény liheg úgy elfáradt, hát mondom persze hogy liheg nyár van, meleg van, másrészt meg azért sétálunk, hogy lefáradjon, ami mellesleg nem 5 perc után fog bekövetkezni.

Ez mondjuk nem beszólás, csak arról a válaszról jutott eszembe, ahol a mudira azt hiszik, hogy a neve, na velem pont az ellenkezője történt meg, fent említett barátnőmmel bementünk az állatfelszereléses boltba én vettem tápot, ő bolhairtót nézett, kérdezi nekem bevált ez a fajta, mondom neki igen, csak az egyiknél nem, de a Csiba szinte mindegyikre allergiás, erre az eladó megértően, hát igen ők főleg allergiásak :)

2014. jan. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!