Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terriert vagy...

Feketeistvan kérdése:

Staffordshire terriert vagy bullterriert vegyek?

Figyelt kérdés
Melyik az erősebb,keményebb,szebb,izmosabb,harapósabb,házörzőbb,merészebb,okosabb??

2014. jan. 29. 14:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Házőrzőnek egyik sem jó. A többi meg kb. egyforma.
2014. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

1-es vagyok.


Bocsi, még egy. Egyik se igazán harapós, bár nem tudom ez számodra mit jelent...

2014. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egyiket sem...
2014. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Firestorm ***** válasza:
94%

Egyik kutya sem való neked,ha ezekre kell és csak küllem alapján,hogy majd az emberek parázzanak tőle.Ne rontsd még Te is ezeknek a kutyáknak a hírnevét...

Az meg vicc,hogy nem tudod eldönteni számodra melyik a szebb.

Vegyél egy csivavát elég harapós lesz a kezeid között és elég merész is...

2014. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Bullterriert nem ismerem. Nagyszüleimnek stafforshire-je volt, kifejezetten házőrzőnek. Senkit nem engedett be, csak a nagyszüleimet, szüleimet és engem. Velünk viszont nagyon játékos és szeretgetős volt.

Gondolom a nevelés is számít, nemcsak az alaptermészet, ők nyilván nem divatból, meg a kinézete miatt tartották, meg hogy milyen izmos :)

2014. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az átalad feltett kérdés megfogalmazása alapján: semmilyen kuyát
2014. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem kifejezett házőrző,még kerti kutyának sem adnám oda senkinek.

Akinek meg keménységből meg izmosságból kell ilyen kutya,annak plüsskutyája se legyen,nemhogy igazi.

Harapósnak az a kutya harapós,akinek egy kretén a gazdája.

2014. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

egyiket se adnám neked, de például abból is látszik, hogy mennyire nem ismered őket, hogy a bullterriert még elképzelni se lehet szerintem házörző szerepben...


váááá...


házörzőnek én egy nagy, szőrös, bundás, ragyogó, izmos keveréker tudnék elképzelni, valami ilyesmit: [link]


de ha a harapósság miatt kell akkor tényleg hagyd inkább...,ert az lesz a vége, hogy megharap valakit, mert nem nevelitek meg, nem jó a kerítés stb, és őt fogják elaltatni kötelességből....erre nem kell kutya.

2014. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Ne rontsd még Te is

ezeknek a kutyáknak a hírnevét..."

ezt magyarazd meg lecci, miben mas ha a hazikedvenc kutya kint van, vagy ha en is azt mondom, h a kutyam hazorzo?

enyyi erovel az en 2 kutyam se lassak...

aki csak addig jut h jaj harcikutya annak ugyis hiaba mondasz akarmit.

ezzel nem a kerdezot vedenem, mert o eleg furan kerdez, hanem magam es a staffos kolegat.

miert rontjuk a pit/staff stb hiret?

2014. jan. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
az a harapós,merész házörzőségre utalt szerintem,hogy a kérdezőnek egy szép,izmos kutya kell akit kitesz üvöltve vérengzeni,mert az a jó házörző...hát ez baromság. a kutya legyen kint ha akarod,de a jó házörző nem a harapósságától az.
2014. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!