Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Összehaverkodhatnék a szomszéd...

Összehaverkodhatnék a szomszéd kutyával? Dobálnék neki kaját! Jó ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem bírom! 1éve költöztünk ide a szüleimmel, és azóta se képes a kutya megbarátkozni velem! Úgy értem, hogy ne ugasson már! Békében éljünk egymás mellett én azt akarom!


De láncra van ktve, és folyton ugat! 1év alatt ha nem látott engem 900x elmenni a kerítésünk között, akkor soha!


És most toltam a havat, és fél órán át ugatott!


Miért nem fárad már el? Miért nem látja be, hogy én csak a saját "területemen" mozgok? Nem megyek át az Ő részre sose!


És már megelégeltem! űzeretném, ha engem lát, akkor örüljön, ne pedig ugasson!


Mit gondoltok, ha dobálnék neki kutya kaját, örülne nekem utána? Nem tekintene rossz embernek, akit ugatni kell?


Azt mondták a haverjaim, hogy ne etessem más kutyáját!

De nem megmérgezni, hanem megbarátkozni akarok vele!

16/F



2014. jan. 29. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért ugat az a szerencsétlen kutya mert láncra van kötve. Valószínű tudja hogy a Te területeden vagy, csak a láncról akar szabadulni. Úgy próbálj meg barátkozni vele hogy beszélsz hozzá kedvesen, közvetlenül a kerítésnél add a kaját, lehetőleg ne csak napi 1x. Nálunk is van egy kutya a szomszédban aki meg van kötve, eleinte rám is ugatott de már ha meglát jön a kerítéshez és valamennyire örül. De nem olyan gyorsan megy ez.
2014. jan. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Egyébként én aki láncra köti a kutyáját azt én is láncra kötném hogy érezze meg hogy milyen.
2014. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem azért kérdezd meg a gazdáját, hogy adhatsz-e neki enni.

Most lehet itt mindenfélét mondani, de én se örülnék ha valaki csak úgy etetné a kutyámat. Ráadásul vannak kutyák, akiknél külön oda kell figyelni az étkezésre, vagy bármi lehet.

2014. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne etesd. Ha rászoktatod, akkor könnyebben megmérgezik.
2014. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Igen, ez is igaz amit a 3. írt, viszont aki láncra köti a kutyáját azt nem hiszem hogy nagyon érdekelné-e hogy ki eteti vagy ki nem. Egyébként milyen fajta a kutya?
2014. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha barátkozni szeretnél vele, akkor járj el vele sétálni. Így kevésbé lesz idegbeteg és téged is szeretni fog.
2014. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Biztos nem engedik meg a szomszédok!

Valamilyen kopó keverék!

2014. jan. 29. 17:37
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Én a helyedben állatvédőknek szólnék, ha ugyanis nem megfelelően hosszú az a lánc, akkor a szomszédaid törvény szerint is állatkínzónak minősülnek.

Az az igazság, hogy megpróbálhatod megkérdezni a szomszédodat, áldását adja-e a barátkozásra, de én nem hiszek már az emberi kommunikáció hatalmában... kutya témában főképp nem.

2014. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te sem szeretnéd ha a kutyádat más etetné gondolom, ezért ne tedd, mert még esetleg félreértik.
2014. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#10: [link]
2014. jan. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!