Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Láttatok már mérges, morgós,...

Láttatok már mérges, morgós, agresszív pugot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni azokról a kutyákról, hogy lenne egy ilyen pillanatuk is :D
2014. jan. 29. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDD Nem nagyon, habár egyszer nagyon nem arra akart menni, amerre a nénike ment volna, és majdnem kifordultak a szemei szerencsétlennek, meg nem nagyon akart menni vele:D
2014. jan. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én láttam. Kidülledő szemekkel húzta a gazdit, közben teli tüdőből hörgött, és két hörgés között ugatott is minket. xD
2014. jan. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egy szép látvány egy idegbajos mopsz, addig örülj, amíg nem találkoztál vele... De szerintem amúgy amelyik ilyen idegállapotban van, az nagyon gyorsan elpusztul, megfullad vagy szívrohamot kap vagy mittudomén, simán csak a stressz jön ki rajta valami csúnya betegség formájában, mert ugye nem egy egészséges fajta magától sem, gusztustalanul szaporítják, és még általában el is hízlalják őket...
2014. jan. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen! Kiscsaj rángatja a flexin, kutya egyik szembejövő kutyától a másikig őrjöngi magát, elengedve még soha nem láttam, sem azt hogy odamehetne bárkihez, így nem csoda ha ilyen állapotban van. Általában leültetem a bullmacimat, és hagyom hogy a tekintetével alázza a kis görcsöt, nagyon jókat szórakozom ezen! :D
2014. jan. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sippara ***** válasza:
100%
Igen. Az akumi által leírt szaporított-disznóra hizlalt-idegbeteg-mindenbajavan típus...
2014. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy én eddig csak ilyenekkel találkoztam. Van egy szerencsétlen mopsz, akivel nagyon sokat találkoztunk, sétáltunk is együtt de még mindig neki akar menni az én 70 kilós kutyámnak.
2014. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
meg ugye az egyik kérdező kutyájának kinyírta az összes testvérét egy idegbeteg mopsz. milyen szép sztori is volt.
2014. jan. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

téényleg...A vérmopsz, aki miatt a kutya maradandó lelki sérült lett... Azon a kérdésen jókat derültem.

kár hogy kitöröltem a listámból

2014. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sippara ***** válasza:
Tényleg, az a kérdés hova lett? :D
2014. jan. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!