Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dashing Dawn border collie...

Dashing Dawn border collie kennelről vélemények?

Figyelt kérdés
Mennyire stabil kutyák kerülnek ki a kennelből,mennyire jó border collie kennel, sportolni azért lehet az onnét kikerülő kutyákkal eredményesen vagy nagyon show kennel?

#kutya #munka #sport #juhászkutya #Border collie #agility #Dshing Down border collie kennel #dashing down
2014. jan. 30. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj neki egy emailt és kérdezd meg,hogy ajánlaná-e sportra. Elég korrekt tenyésztőnek gondolom,ha úgy érzi,hogy számodra nem lenne megfelelő a kutyája akkor biztosn meg is fogja mondani.
2014. jan. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan szempontból szimpatikusak, hogy sokat foglalkozik a kutyáival, igényesek, szűrve vannak, sportol(gat)nak velük. Viszont színtiszta show vonallal dolgozik, én nem vagyok meggyőződve róla, hogy ezekkel a kutyákkal bárki is eredményes lenne sportban, szóval ha nagyon komolyan szeretnéd űzni az agilityt vagy frizbit, akkor én nem innen vennék kutyát. Ami azt illeti showra sem vennék innen bordert, hobbira viszont tökéletes.
2014. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan jár hozzánk a csapatba egy. A saját gazdája elmondása szerint nem elég stabil a kutya és kicsit agresszív más kutyákkal. A kiállításhoz lehet h jó mozgása van ahhoz nem értek de az agility pályán csapnivaló az ugrásstílusa és kicsi (47 centi)
2014. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon korrekt tenyesztő és mindenféle egészségügyi szűrései vannak a kutyáknak. Inkább show kennel, de vannak tőle származó kutyák, akivel sportolnak ... Pl. hétvégén a TV2-ben benne volt az egyik kutya, amelyikkel frizbiznek és vannak jó eredményei. Szerintem mindent lehet rá mondani, csak a pocsék ugrást nem ... Az előttem hozzászóloknak biztosan nagyon szép és tehetséges kutyái vannak, de azért ajánlom, hogy személyesen győzödjél meg bármelyik kennelről.
2014. márc. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Az h frizbiben magasra ugrik, és h agilityben milyen ugrás stílusban teljesíti az akadályt, sok köze nincs egymáshoz.

Sajnos már nagyon régóta nem láttam azt a Dashing Dawnos kutyát aki hozzánk járt, nem tudom mi lehet velük, de kíváncsi lennék, hogy 60 centin hogy ugrik.

2014. márc. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
55%
Nekem sheltiem van, s nagyon sok bordert láttam már, de még egyet sem láttam pocsékul ugrani - akár show vagy akár munka, s mindegy honnan voltak ... Ha az a kutya pocsékul ugrik, akkor biztos, hogy nem csak a kutya hibája, vannak gondok az oktatóval is ...
2014. márc. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látszik h vajmi keveset értesz az agilityhez :D Vagy csak gőzöd sincs mit kell nézni. Ha egy kutya 4 lábasan ugrik, az pocsék ugrás stílus, ha egy kutya szépen nyújtja a hátsó lábait és szinte átúszik az akadály fölött, az szép ugrásstílus.


A mi oktatónk nagy hangsúlyt fektet az alapokra, ahol még egy rosszabb ugrásstílusú kutyát is lehet korrigálni, és rávezetni a szebb, hatékonyabb ugrásra. Sajnos ez a kutya nem nálunk kezdett. Meg mondom, nem láttam már egy ideje..

2014. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pocsék ugrás stílus: [link]


Szép ugrás stílus: [link]

2014. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!