Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotok is szokták...

A ti kutyusotok is szokták magukat szégyellni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=wsgsQ_1QFBs


Nem tudok betelni ezzel a videóval, elképesztő aranyosak, nagyon tetszenek! Az utolsó mindent visz nálam! :Ö

Ha leszidom a kutyámat ő is hasonlót produkál :) Egyszer talán nekem is fel kéne vennem :)


Ha így nézne rám bármelyik, egyszerűen nem tudnék tovább haragudni :)


2014. jan. 30. 12:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokta. Hátratolat, lelapul picit, félrebillenti a fejét, és úgy néz rám, mintha semmi köze nem lenne ahhoz a pisifolthoz.
2014. jan. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Firestorm ***** válasza:

Az enyém,ha leszidom néz jobbra balra,mintha nem is hozzábeszélnék,aztán jön a "Na jó hanyatt vágom magam,csak hallgass már" póz,közben csóvál szép lassan,meg ásít jobbra balra.

Viszont,ha valami nagyon rossz dolgot követ el akkor kiteszi magát büntetésbe.Van a lakásban egy büntető helye és arra szokott kiülni,ha valami égbekiáltó dolgot művel :)

2014. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
53%
Hát ilyen formában biztos, hogy nem. Az utolsó is, hiába mutogatja szerencsétlennek azt a cuccot, amit szétszedett, a kutyának halvány lila f.ngja nincs arról, hogy mi rosszat tett. Amúgy sem szeretem ezeket a szóbeli szidásokat, a legtöbb kutya egy tanult viselkedést vesz fel ilyenkor, hogy hagyják már békén. Tök felesleges stresszes állapot. Én legalábbis nem így szoktam fegyelmezni.
2014. jan. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Firestorm ***** válasza:

Akkor,ha nem tudja,hogy rosszat tett miért ül ki a büntető helyre?

Csak úgy nem szokott oda menni és nagyon ritka volt,hogy kiültettük oda kb 4x a 1,5 év alatt.

Ő mégis kiül,ha tényleg nagyon rossz dolgot tesz.

2014. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Amíg élt a kutyánk:

Sok mindent megengedtünk neki, tehát ő annyira nem szégyellte magát, de azt azért jól tudta, hogy mikor csinált olyat, amit már nem szabad... És bizony egy-egy csintalanság után elszaladt, vagy szépen lapult utána. :) És nyilván mivel ezt inkább cukinak találtuk, mint hogy nagyon leszidjuk, így legközelebb is megcsinálta a rosszaságot, és akkor is mindig látszott, hogy tudja, hogy nem lenne szabad... :)

2014. jan. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szokták.

De ez a videó szerintem hülyeség. Minden kutya így néz, ha így beszélnek hozzá, mert megtanulták, hogy így kell.

2014. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
:D Nem rád értettem azt, hogy "utolsó",Firestorm, hanem a videóban az utolsó. Utólag nem büntetek, mert nem szerintem nem érti miért kapja. A ti helyzeteteket nem tudom megítélni. Én nem hiszek ezekben a dolgokban, de nem zavar az, hogy mások meg igen.
2014. jan. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Firestorm ***** válasza:

Tudom,hogy nem rám értetted :)

Csak kérdeztem,hogy hogyan képes a kis "hülye" fejével rosszaság után büntibe rakni saját magát?:)

2014. jan. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az enyémnek van egy büntihelye. Az étkezőasztal (sose használjuk) alatt. Kiskorától ha valami rosszat csinált, oda bezavartam, hogy "gondolkozzon el rajta" :D


Most kamasz, de a mai napig ha leszidom, ő is forgatja a fejét, majd bevonul a büntihelyére 10-15 percre. S

2014. jan. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam: behívtam a kutyát, fogtam egy olyan tárgyat, amihez soha hozzá nem ért, mondtam neki, hogy szégyelld magad, mit csináltál? Mi ez? Hm? Szegény lesunyta magát, forgatta a szemeit és eloldalgott. :)

Pedig hát nem csinált semmi rosszat. Ez egy tanult viselkedés szerintem.

2014. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!