Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mely házőrző kutyák tartása a...

Mely házőrző kutyák tartása a legolcsóbb? (Pl. Keveset eszik, stb)

Figyelt kérdés

Természetesen szeretetben nem lenne hiány! :) De mégsem szeretnénk Pl Bernáthegyit, mert arról tudjuk, hogy nagyon sokat eszik. Esetleg egy németjuhász? Vagy milyen házőrző kutyák vannak akiknek nem túl drága az eltartása?

Sürgősen szeretnénk beszerezni egy kutyust, mert az utóbbi egy évben 2-3 alkalommal sétáltak be a kertünkbe idegenek!!



2014. jan. 30. 12:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Riasztó...egyszeri költség,és nem fogják megmérgezni,ha be akarnak menni.

Amelyik betörő be akar menni,az kutya mellett is bemegy.

2014. jan. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Az udvart milyen riasztóval lehet védeni? Én mozgásérzékelős lámpákat szereltem fel, mert gondoltam, hogy nem szeretnek a tolvajok díszkivilágításban dolgozni, de mégis bementek a garázsba, amikor a kutyákkal nyaralni voltunk.
2014. jan. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Menj el menhelyre, és válassz egy közepes testű, korom fekete kutyát.

Tőlük valamiért óckodnak az emberek, ezért kevésbé is fogadják örökbe őket, illetve ijesztőbb lehet a látványa a betörőknek is.

2014. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

ilyesmik:


1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. (őőő szuper, csak várni kell amig kikupálják picit): [link]


6. [link]


7. [link]


A drágaság méretfüggő is, persze, de pl ha egy jobb minőségű szárazkaját (nem kell prémiumra gondolni, elég az aldis Romeo vagy a Decathlonos Outdog100) adsz neki, és mellé esetlegvan egy kis husi, az tökéletes:)

2014. jan. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

tacsi ha agressziv is felejtos, anyamnak volt, szembol, nem mer semmit csak csahol, hatulrol megcsip, meg agyon is csapjak...

persze hangzavarnak, lusta nagyokat felkelteni tokeletes.

kicsit mokas, ha betoro bejon a tacsektol, aztan elore kullog vmi vadalat ;)

2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linkeket és a válaszokat! Mind nagyon édes, kár, hogy nem vihetem haza mindet.. :(
2014. jan. 30. 18:50
 17/25 A kérdező kommentje:
Olyan gyönyörűek! Nagyon rossz érzés, hogy ezeknek a szép és okos állatoknak menhelyen kell élniük..
2014. jan. 30. 18:54
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
tényleg főleg a közepes/nagy feketéket nem viszik el,pedig meseszépek:-) hozz el egy ilyen kis drágát,nekem is mentett (bár nem menhelyes) van,ő a mindenem,ezerszeresen meghálál mindent.
2014. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Őszintén mondom egy kutya etetése a legkevesebb költség amivel számolni kell.
2014. jan. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Keverékek között gondolkodj akkor. Neten körül tudsz nézni. Olyan keveréket keress mint pl roti és tacskó keverék. Haveromnak is ez van és jó őrző védő a roti lévén de kisebb termetű a tacsi lévén. Így nem eszik sokat. És haveromé egyáltalán nem beteges. Rendkívül szívós. Szomszéd meg aksrta mérgezni és egy rúd szalámit telle rakott szöggel de a kutyának semmi baja nem lett tőle ki jott belőle azt kész. Evet patkány mérget semmi komolyabb
2014. jan. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!