Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért olyan veszélyes kutya a...

Miért olyan veszélyes kutya a KÁJ?

Figyelt kérdés
Tényleg olyan "gyilkológép"?

2014. jan. 30. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem megfelelő kezekben igen. Mint minden kutya. Csak ugye nagyobb sérülést tud okozni mint egy csivava, ezért mondják, hogy veszélyes. Semmiképp sem ajánlott határozatlan/"gyenge" embernek.
2014. jan. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, amit az előttem szóló leírt, még az is közrejátszik, hogy mire tenyésztették hosszú-hosszú időn keresztül, meg még ma is. Nyájőrzésre, ritkábban területőrzésre. Ezek az ösztönök még ma is nagyon erősek benne, csak mivel már nem a mongol sztyepeken találkozunk vele, hanem magánházaknál, telepeken, sokszor nincsenek meg a számára kedvező feltételek - gondolok itt a terület nagyságára és egy erőskezű vezetőre. Szerintem egy csomóan akarnak ilyet, mert kemény őrzőkutya meg ilyenek, aztán rájönnek, hogy hoppá, még a gazdát se engedi be sötétedés után, meg szétszedi a kerítést, mert becsavarodik a tétlenségben. Szerintem nem való "civilnek". Maximum ha valakinek van egy nagy tanyája, állatokkal meg minden, meg kellő affinitása egy ilyen "ősi" jellegű kutyához.
2014. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sippara ***** válasza:
50%
A káj nem veszélyes. Az idióta, kihaénnem, totálisan inkompetens emberek veszélyesek, ők viszont attól függetlenül azok, hogy káj, pitbull, roti, vagy csivava kerül a kezük közé.
2014. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Oroszországban van egy fekete delfin nevű börtön. Ott vannak KÁJ-ok a területen. Igazi nehéztüzérség.
2014. jan. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!