Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi olyan ellenállhatatlanul...

Mi olyan ellenállhatatlanul szerethető egy bernáthegyi kutyában?

Figyelt kérdés
Rengeteg cikket olvastam erről a kutyáról, de a személyes tapasztalatokat preferálnám ezekkel szemben, hiszen egy ilyen kutyát megélt gazda tapasztalatai mégis csak hitelesebbek.
2014. jan. 31. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyósoméknak van Bernáthegyijük, szerintem nagyon édes :) Iszonyú lusta, egész nap csak feküdne a kedvenc kanapéján :D Emellett könnyen barátkozik (betörőt is inkább belefojtaná a nyálába, mint, hogy ártson neki). Egyetlen negatív dolgot tapasztaltam, az pedig, hogy éjszaka, sötétben rendkívül kellemetlen belelépni a nyálába a mosdóba menet :D
2014. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 éves korom után alakult ki bennem az imádat a bernáthegyik iránt, bár nekem sincs sajátom. Szeretem bennük, hogy ilyen hatalmasak, a mintázatát, emellett nagyon kedvesek, jóindulatúak és igazi családi kutyák. :) <3 16/L
2014. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azért mert olyan mint egy nagy, óriás medve csak szelíd :)
2018. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!