Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy beszéljem rá a szüleimet...

Hogy beszéljem rá a szüleimet hogy legyen kutyám?

Figyelt kérdés
Milyen pozitív dolgokat mondjak ?Ti mivel vettétek rá,mit mondtatok?

2014. jan. 31. 17:12
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Tudja őrizni a házat. :-)
2014. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi a kifogásuk ellene.
2014. jan. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
4-5hónapja veszett el a macskánk és akkor azt mondta hogy egy ideig nem szeretne állatot, ez az ideig azt jelenti nála hogy idén már lehet állatom.nyárra már biztos lehetne, de jövőhéten lesz a névnapom és arra szeretnék.A kifogások talán ilyenek lehetnek rá:egyelőre nem szeretnék állatot a házban,nincs rá keret,nem foglalkozok vele(ami nem igaz mert a macskámmal mindig játszottam és etettem)ennyi jut az eszembe , de nem biztos hogy ilyet mond csak ezt gondolom,mert hát valami kifogás úgy is lesz.
2014. jan. 31. 17:26
 4/21 anonim válasza:

Nem szeretnék állatot a házban: passz, erre nem tudok mit mondani.


Nincs rá keret: "lemondok a zesbpénzemről cserébe", "ledolgozom természetben (több házimunka)"


Nem foglalkozol vele: "már bizonyítottam, hogy foglalkozom is a háziállatainkkal, ez nem kifogás, apu/anyu"

2014. jan. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Kérdezd meg őket, írd meg a kifogást, aztán tudok/tudunk talán segíteni. Előre kijelenteni, hogy úgyis nemet mond nem lehet, próbáld meg előbb!

2014. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
"Nem szeretnék állatot a házban" nem szó szerint értettem hanem hogy most ne legyen állat egy ideig, nem konkrétan a házban.kertbe lenne.(remélem érted amit írni akartam)
2014. jan. 31. 17:38
 7/21 anonim válasza:
értem, de akkor sem tudok rá ellenérvet mondani, na. :-)
2014. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Rendben ha hazaértek megkérdezem és írok ha van ellenvetésük. De azért írhattok ,hogy ti mivel vettétek rá:)
2014. jan. 31. 17:40
 9/21 sippara ***** válasza:
86%
Egy hét alatt ne akarj kutyát. 10-15 évnyi felelősségről, egy élőlény életéről beszélünk, nem egy telefonról.
2014. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Megint 2-es

Én sehogy, ezért mondom. :) 10 évet vártam, mire lehetett, amikor elköltöztem otthonról. :) Mert olyan kifogásaik voltak, hogy nem tudtam rábeszélni őket. :)

2014. jan. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!