Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
A kb. 4 hónapos kiskutya 2 hete van nálunk, de eddig még nem kakált a lakásba. Pár napja kezdte el, h reggel kakával ébreszt minket. Amikor a suliból hazajövök mindig tiszta a terep, de mihelyst meglát rögtön megy a konyhába és odapisil. Ma kakát is találtam. Néha a nagy tócsa is vár, de nemtudom friss e vagy sem. Már nagyon elegem van. Tudnátok bevált módszereket, amikor már régi a pisi, hogy akkor mit csináljak, mert így nem tudom megtanítani a szobatisztaságra. SOS!

2014. jan. 31. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többszöri sétàra, étel ital időpont megvàltoztatàsàra, sétàk àtütemezésére volna szükség.illetve alapos klòros vagy hipós fertőtlenítésre a balesetek helyszínén. Sajnos az àltalànos fertőtlenítő nem elég hatékonyan bírkózik meg a feladattal...
2014. jan. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot
2014. jan. 31. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Milyen fajta a kutyus?

Én anno úgy tanítottam meg az enyémet a szobatisztaságra, hogy óvatosan odanyomtam a fejét, és határozottan mondtam, hogy NEM! Utána levittem. Hamarosan meg is szokta, de egy ilyen kiskutyánál, főleg, ha emeletes házban laksz, gyakrabban kell levinni!

Amíg nem lesz szobatiszta, addig tegyetek le újságpapírt, hogy ne a lakást koszolja össze a pici ;)

2014. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) De épp azélőtt voltunk sétálni, és akkor láttam a kakát. Keverék spicc kiskutya az ujságokat meg szétnyúzta. :( erről ennyit :D
2014. jan. 31. 19:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Utólag sose büntesd meg, pláne ha ilyen kicsi.
2014. jan. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam, csak felmérgesedek és ránézek.
2014. jan. 31. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!