Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem egy mini csivavat 6...

Vettem egy mini csivavat 6 honapos . Most 50dkg os a kutya. Es szeretnem tudni meddig eleg neki egy 2kg os tap? Mert eleg draga fajtat eszik.

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 22:47
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Megnézed a napi adagját. Aztán a 2 kilót elosztod a napi adaggal. Megkapod, hány napra elég a táp. Aztán kiszámolod, megéri-e etetni azt a rettentő súlyú kutyát.

Még ajánlatos havonta bizonyos összeget elrakni , mert az orvos még drágább, mint a táp. És , sajnos , előfordul, hogy még a mini csívavák is betegek lesznek. Megnézed az oltási könyvét is. ha megvan az első veszettségije, az oltástól számított 6 hónapon belül ismét el kell vinned beoltatni. Ez is többe fog kerülni, mint a 2 kg-os táp ára.

2014. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Tuti kamu kérdés! Egy ekkora kutya etetése akkor se drága, ha tonhallal eteted. Ráadásul a tápon amúgy is rajta van az etetési táblázat, tehát ha te se tudod mennyit kell neki adni belőle, akkor mi se fogjuk tudni.
2014. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha kajakra fél kilós a fél éves kutya, akkor gyaníthatóan haláláig elég lesz az a két kiló táp. És ezt értelmezd, ahogy akarod.
2014. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%
Adjál neki egy bölényt, elvégre ez is farkasból lett, nem? (Irónia.)
2014. jan. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Akiteki ***** válasza:
92%
Kedves olvasóink, Sippara gyógypedagógia előadását láthatják. Röhögni szabad. :D
2014. febr. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Ladyt amikor elhoztam a tenysztőtől 11 hetesen volt kb mennyi. Most február 6.án lesz 4 hónapos és 1017g. Ő kb 2-2,5 kiló lesz, ha megnő. Ja, és CSIVAVA.


A csivavád nem mini, hanem csoffadt és beteg, gyaníthatóan. Valószínűleg nincs fél éves, ha most írod, hogy vettem egy csivavát.


Egyébként ezek nem vagdalózások a részünkről. Olyan hogy MINI csivava NEM létezik. Nincs ilyen al fajtája a csivavának. Csivava van és pont. Egy méretben. Ha egy hozzáértő tenyésztőt kérdezel ő is elfogja mondani. Ilyen nem létezik. Akit úgy adnak el, hogy "mini" az beteg, azért apró.


F.a.s.s.z.o.p.ó lehetek, attól még igazam van.

2014. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Sippara :D Az a baj, hogy a az ég egy adta világon SEMMIT nem fog belőle érteni a kérdező :DD
2014. febr. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Ohh.. még mindig én vagyok... azt elfelejtettem mondani, hogy az én debella méretű csivavámnak már több mint 1 hónapja tart a másfél kilós táp. Bár én főzök is neki csirkemellet sokszor.
2014. febr. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 sippara ***** válasza:
59%
Utolsó, lusta vagyok visszakeresni,itt olvastam ma már Ladyről, vagy valamelyik facebook csoportban beszélgettünk róla? :D
2014. febr. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg jobb tápot kap,hátoldalán rajta van az adagolás,az elején meg a legtöbb esetben az,hogy hány napig elég.Mivel nagyon pici ,egyszerre keveset tud enni,ezėrt naponta öt hat alkalommal,de keveset kell ennie.Ez azért is fontos,hogy egyenletesen legyen tápanyaggal ellátva,mivel hajlamos leesni a vércukorszintje.Mivel pici,lakásban is érdemes valami vékony cuccot ráadni,ne csak kuporogjon egész nap.Mindenből a lejobb kell neki,mivel a kis mérete miatt fokozottan hajlamos a betegségekre.Biztos lehetsz abban,hogy az orvosra vagyonok mennek majd ki,úgy hogy tegyél félre váratlan kiadásokra.
2014. febr. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!