Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hónapos nagytestű kutyának...

6 hónapos nagytestű kutyának mennyi táp kellene egy evéshez?

Figyelt kérdés

Most valami kimért cuccot kap, nem tudom milyen, nem én vettem. Hétfőn fogok neki Brit-et rendelni. 3x kap enni, de kevésnek tűnik az adagja. A régi tápunk adagolója szerint adok neki, kb. 200-230 grammot/etetés. 17 kiló most.


Kb hány grammot kéne adnom neki?


2014. febr. 1. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem olyan nagy az a kutya, úgyhogy ennek a mennyiségnek bőven elégnek kell lennie. Én a 6 hónapos, akkor 35 kilós kutyámnak adtam 800 grammot naponta.
2014. febr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit kell kapnia, amennyitől jó kondiban van. Ne az adagot nézd elsősorban, hanem a kutyát. Ha hízik, adj neki kevesebbet, ha fogy, többet. Én új kajánál hetente meg is mértem a kutyákat, hogy lássam, merrefelé haladunk, és annak megfelelően módosítottam.
2014. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen fajta, és hogy csak házi kedvencnek van, vagy esetleg munkakutya is.
2014. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!