Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Barf etetés kombinálva tápos...

Ratata kérdése:

Barf etetés kombinálva tápos etetéssel működhet?

Figyelt kérdés
Nincs sajnos mindig lehetőség csak barf modszerre.felváltva vagy néha vegyesen is kapna nyersen kacsa,csirke nyakat farhátat repaval almaval néha sertést de azt főzve néha pedig dog chow tapot akár keverve is igy a tápfogyasztást kb a harmadára szoritanám.
2014. febr. 1. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Működik, de azt javaslom, hogy akkor lehetőleg minden nap kapjon tápot is a kutya, mert barfról a visszaállás elég fájdalmas tud lenni. Többet is mondták, hogy a kutya rosszul lett, amikor barf után újra tápot kapott, az én kisebbik kutyám is akkora hányást meg fűzabálást rendezett, hogy rossz volt nézni, pedig akkor talán csak három hete kapott nyers húst, és egyszer tápot, amikor pont kifogytunk. Szóval azt ne csináld, hogy két hét barf és egy hét táp, hanem inkább vegyesen, reggel táp, este hús, vagy minden nap keverve, vagy ilyesmi, hogy ne szokjon el tőle a kutya emésztése.
2014. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is igy gondoltam keverve igazabol tudom hogy nem helyes de tap mindig van elotte
2014. febr. 1. 13:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, ha egyszer tudod, hogy nem jó?
2014. febr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Apám ugy is adna neki ha nem hagynám ott neki...
2014. febr. 1. 17:37
 5/6 anonim ***** válasza:
én csak táppal etetek ugyan, de olvasgattam barf-ról, a legtöbb helyen nagyon nem ajánlották. egy helyen konkrétan az volt írva, hogy első nap már rögtön hagyjuk is el a tápot, radikális legyen az átállás, meg hogy ez mennyire meg fogja terhelni a gyomrát először, szóval én inkább kitartanék az egyik vagy a másik mellett. ha mondjuk nem nyersen adod a cuccot, hanem főzve, az talán egyszerűbb, de az meg nem ugyanaz.
2014. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is azt mondom, hogy akkor reggel táp, este hús, vagy ilyesmi lenne a jó megoldás. Mi pont most álltunk át tápra, mert borul az életem kicsit, és nem tudom megoldani a BARF-ot egy ideig. Egy hete iszonyat hasmenése volt, az már rendeződött, de ma reggel a tegnapi vacsit kihányta, és reggelit se kért. Nem az igazi ez így.
2014. febr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!