Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlasz?...

Milyen kutyát ajánlasz? Kertes ház, kinti kutya, mellettünk szántóföld, séta bőven. Két kicsi gyerek. Egy tacskó, szintén kinti. Nagy legyen, házőrző affinitással, gyerekszerető, nyugodt fajta.

Figyelt kérdés
És komoly (akár ijesztő) kinézetű.
2014. febr. 1. 17:28
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Ha pénz és idő is van rá :) hovawart, boxer
2014. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

boxert csak kintre ne:S


belga juhász? német juhász? bobtail?

2014. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
ja, bocs, igaz, figyelmetlenül olvastam a kérdést.
2014. febr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
A boxer és a dobi megfagyna télen, ők szigorúan benti kutyák a látszat ellenére. Még ők inkább személyvédők, nem pedig terület (azaz ház) örzők.
2014. febr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Újfullandi. Szerintem ez jó lenne nektek, mivel gyerekszerető, nyugodt , pl ha házörzönek akarjátok akkor ez azért jó mivel a nagy termete miatt félnek tőle az emberek, bár nemértem miért mivel szerintem aranyos kutyák. A gyerekeket nagyon szereti mivel mikor még kicsi voltam volt 1 és mindig ,,ráültettek,, meg mindent játszottam vele és ő nagyon szerette (kb fél éves lehettem, nem kell megijedni hogy jajj összelapul szegény kutya ) Majd írd meg hogy mejik falytát választottátok :-)
2014. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
"mejik falytát" auuu
2014. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Boxert, dobit láttam fázni. Majdnem felverték az aszfaltot, úgy remegtek :)

Németjuhásszal előítéleteim vannak és meg sem tudom indokolni igazán.

Újfullandit (magyarul így írják?) nem bírok házőrzőnek elképzelni.

A hovawart érdekes, megnézegetem.

Nápolyi masztiff sok nekem. Mármint a bőrke.

Nagyon köszi!!!!!!!

2014. febr. 1. 21:47
 28/36 anonim ***** válasza:
belga juhász? nekünk az van és imádnivaló:) tervueren, groenendale, malinois, mind szépséges:)
2014. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
A belga juhászok sem kifejezett házőrzők, ők inkább személyvédelemre jók. A mali pedig munkakutya, én csak úgy tartanám, ha aktívan sportolnék... majdnem olyan, mint a munkaborder. :)
2014. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
igaz, igaz, bocsánat:) nálunk családi kutya a drágám, a kis kertünket őrzi is, és imádja a gyerekeket, mindig is imádta:) A kérdező házörző affinitást kér, annak elmegy ilyen szempontból, igazi, klasszikus vérengző-őrző-védő házörzőnek persze nem:)
2014. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!