Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi kutyákról, és melyik tetszenek nektek meg miért?


2014. febr. 1. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a dalmata keverék, annyira cuki meg írják, hogy kedves is. és az utána következő fekete kutyus is nagyon szimpi.
2014. febr. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik szép,mert kutya.De komplett jellemzés mellett,neked kell eldönteni,hogy hozzátok melyik passzol.


Nekünk az a kutya lenne megfelelő,amelyik elviseli a kisgyereket (újszülött),és kijön a macskákkal és más kutyákkal is.Mozgásigénye közepes és a bundája sem igényel extra ápolást.

De ezek mi vagyunk,hozzátok lehet másmilyen kutya illik :)


Aki menhelyről ment meg kutyát,az csak jót cselekedhet!

2014. febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik passzol a családhoz. De így látásra, a foxi keverék, Mogyoró és az utolsó kutya.
2014. febr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Firestorm ***** válasza:

Nekem az első!

Látszik mennyire igényli a törődést a szeretetet.Ki tudja mennyi mindenen ment keresztül,ahogy elnézem a tekintetét eléggé megtörtnek tűnik.Igazi pátyolgatni való kutya.

Mellesleg a szemeiből az intelligenciája is árulkodik,úgy gondolom könnyen nevelhető illetve motiválható kutyus.

2014. febr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem az 5-ös labi keverék tetszik, mert viselkedésre kiegyensúlyozott, pórázt ismeri. Természetesen az összes nagyon aranyos, csak a menhelyi szövegeket ismerve a legkevésbé problémásat választanám.
2014. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos és szép az összes csak van köztük amelyik nincsen valami jó állapotban.

Az első az ötödik és a hatodik azok labrador keverékek. Az utolsó meg Beagle keverék.

2014. febr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Imola Ágnes ***** válasza:
Attól függ, hogy neked milyen a természeted, és melyik illene hozzád, mert elég széles skálán mozog a belinkeltek temperamentuma...egyébként kinézet alapján nekem a második tetszik, nagyon hasonlít a sajátomra, de ez kb semmit nem jelent....
2014. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az első, mert a képek alapján neki volt a legbarátságosabb a kisugárzása.

De a fox-dalamata keverék is tetszik!

2014. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!