Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám lenyelte a befőttes...

A kutyám lenyelte a befőttes gumit! Mit csináljak? Nagyon félek, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A kutyám bichon bolognase kistermetű es hirtelen tortent ez az egesz!egy picit nem figyeltem oda es mar a szalyaba volt es nyelte le!Mit tegyek? kerlek segitsetek!
2014. febr. 2. 16:37
 1/4 Mrs.Redy válasza:
Ha 1 db befőttes gumit nyelt le, akkor valószínűleg semmi baja nem lehet tőle:) Mást nem adj neki egy kis ennivalót/innivalót, hogy teljesen lemenjen a torkán. A székletével együtt ki fog jönni. Remélem tudtam segíteni:)
2014. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Istenem, attól hogy panelkutyád van nem kell így besz***rni mindenen... -.-"
2014. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1:Nagyon szepen koszonom a valaszod,elsonek en belcsavarodasra gondoltam hogy majd nem tudja megemeszteni....:( de nagyon orulok valaszodnak megnyuktattal! :)


2:Valaszolo


(1)Nem plaza kutya

(2)14 eves vagyok egyaltalan nem vagyok plaza cica en sem es a kutyat sem azert valasztottam mert plazasnak nezne ki.Ha nem tudsz ertelemes valaszt irni akkor nem kell hozzaszolni!

(3)Szerintem te is megijednel ha a kutyad vagy barmilyen allatod valami szokatlant csinal,ha megsem akkor te egy szivtelen allat vagy!Mar bocsanat e szo hasznalatahoz -.-

2014. febr. 2. 20:21
 4/4 Mrs.Redy válasza:
Hát nincs mit örülök ha megnyugtattalak és segíthettem:))
2014. febr. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!