Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam kikukazott egy...

A kutyam kikukazott egy kisebb csirkeszarny csontot, torvenyszeru hogy baj lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem a helyere rakni a kukat igy kivett egy darabot. Mire odaertem mar megette, eleg kis darab volt. Most nagyon felek hogy baja lesz tole. Kozben ferjem bevallotta hogy adott neki ma este egy egesz csirkeszarnyat is:S most nagyon ideges vsgyok mert tudja hogy nem kaphat... nagyon aggodom:S
2014. febr. 2. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet baja, benne van a pakliban. De nem törvényszerű. Nem minden kutyának szúrta át a belét, gyomrát a csöves csont.
2014. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Akiteki ***** válasza:
Az enyémek mindig megkapják, semmi bajuk.
2014. febr. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a csirkeszárny nem tartozik a különösen veszélyes csöves csontok közé, nálunk is mindig kap párat az eb. combcsontot nem kap.
2014. febr. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent kozepes testu,masfel eves kutyarol van szo, ha ez szamit. Koszonom.
2014. febr. 2. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Inkább a nagytestűeknél, meg az öregebb kutyáknál okozhat gondot. Én nem izgulnék. Anyáék kisméretű kutyája minden csontot megkap, 10 éves múlt, soha semmi baja nem volt.
2014. febr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de nem túl sok. Ezzel is inkább ijesztgetik az állatorvosok az embereket, pedig szerintem gyomorcsavarodásos esetük több van, mint csonttal átszúrt belű. Inkább azt mondogatnák ilyen lelkesen, hogy kaja után ne mozgasd a kutyát, pláne ha tápot eszik.
2014. febr. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!