Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Értelmes kutyások! (Sippara,...

Értelmes kutyások! (Sippara, akumi, little red, többiek) Mi a jobb döntés?

Figyelt kérdés

Nos,a kérdés "nehéz",legalábbis nekem,nem tudom mi lenne a jó döntés.Nagyjából egy hullám hosszon vagyunk,ezért érdekel főleg a ti véleményetek.


Párom munkatársának a testvére hozott le egy alom staffot.Tipikus mezei szapi,nincs mit ragozni rajta.

Most jött a kérdés,hogy szeretnénk-e kutyát tőle?

(Nyilván nem)

Viszont,amennyiben nem mi visszük el,egy kedves kormos honfitársunk már toporog érte,hogy milyen jó lesz edző kutyának...


A mi döntésünkre várnak.Mi a helyes lépés ebben az esetben?

A kedves tulaj simán odaadja a cigónak is,csak vigye valaki...

2 napunk van válaszolni,ha mi nem visszük,akkor megy a cigókhoz..:S


2014. febr. 3. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha a hekyedben lennék, akkor elhoznám és helyet keresenék a fajtamentőknél(mivel jelenlegi életmódomba nem fér bele egy kölyök). Amennyiben nálad a hely nem akadály, így hirdetheted több időn át. Viszont azt ne hagyd figyelmen kívül, h lesz újabb és újabb alom, hisz ez is elment.
2014. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem hozod el ideiglenesbe, majd/es irsz egy levelet a cerberos rescue-nak? Tuzzel-vassal uldozik a harcoltatokat, biztosan kozbelepnenek. Plusz ez a feleszu xarhazi torvenyt is sert, mivel tudja, hogy allatkinzasra kell a tetves kormosnak.
2014. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben állatvédő szervezetek és fajtamentők segítségét kérném. Még ma, minél hamarabb. Akár úgyis megoldható, hogy te viszed el, és odaadod a fajtamentőknek. Az meg nem árt, ha felhívod a figyelmet erre a nyomira.

De én a helyedben egészen biztosan nem hoznám el úgy, hogy majd én keresek neki jó gazdit. Hiszen nem is akarsz most kutyát, és egy másik kutyára gyűjtesz.

2014. febr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát.Párom is nagyon el akarja hozni,neki nagyon megtetszett.

Előzetesben abban maradtunk,hogy elhozzuk és mivel nem sürgős az új kutya,marad ameddig marad,ivartalanítani pedig mi fogjuk,mert felénk csak az a biztos,amit az ember maga csinál...


Az állatkínzás részét pedig akkor tudnám jelenteni,ha odaadná a kormosnak.Addig meg nem akarok eljutni.


Tehát elhozzuk,ivartalanítjuk,ha nem lesz se normális gazdijelölt se semmi,akkor marad nálunk,végülis elfér és tervben is van másik kutya (illetve,másik kettő),és legalább Ő nem végzi sz.ar helyen.

2014. febr. 3. 12:37
 15/21 sippara ***** válasza:
51%
Semmi olyan nem jutott eszembe, amit ne írtam volna már le tegnap :) viszont nagyon örülök, szerintem jól döntöttetek - a kutya legalábbis biztosan így gondolná :) kérünk majd róla képet, ha szabad :)
2014. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom ez előttem szólóhoz. Igy biztosan jó helyen lesz a kutyus:-)
2014. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Ezt a kiskori képet kaptuk eddig.


[link]


De ugye már 6 hónapos állítólag...:)

2014. febr. 3. 20:30
 18/21 anonim ***** válasza:
Ezen a képen nagyon kis aranyos! Ha nállatok lesz tegyél fel frissebb képet, kiváncsi vagyok most milyen.
2014. febr. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hívj állatvédőt.
2014. márc. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Igen,az állatvédők ott állnak minden sarkon és persze teli vannak pénzzel meg hellyel :) Utolsó,köszönöm a választ,de lehetnél kicsit tájékozottabb a hazai állatvédelmi helyzettel.


Amúgy a kutyust elhoztuk és sikerült nagyon jó gazdát találni neki,a mi városunkba került,úgyhogy találkozni is tudunk rendszeresen :)

2014. márc. 19. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!