Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt olyan akinek a Montam...

Van itt olyan akinek a Montam border collie kennelből van kutyája és sportol/sportolt vele?

Figyelt kérdés
(NEM kérek véleményt a kennelről)

2014. febr. 3. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
7 év kiállítás alatt 1 montam-os kutyával találkoztam, a kutyás sportokat is igyekszem követni, de soha nem találkoztam még a kennelnévvel. Természetesen lehet, hogy van 1-2 montam-os kutya, de törzskönyv nélkül, mert azt talán csak az első 2 alomnál váltotta ki, azóta az a kölykönként 5 ezer már luxuscikk számára...
2014. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem a kennelről kapsz véleményt, merthogy gyakorlatilag nem az. egy mocsok szaporító, akárhogyan is nézzük.
2014. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengeteg borderes ismerősöm van (100 fölött) , mivel agility, frizbi sportokat űzöm verseny szinten, nekem is van borderem. Senkinek sincs onnan kutyája, nem is lesz, mert mindenki tudja sport kutyás körökben, hogy szaporító. Aki sportra akar kutyát, vagy csak szimplán normális, egészséges, jó kutyát, az nem vesz ettől a szaporítótól.
2014. febr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!