Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell mindennap 6 kérdést...

Miért kell mindennap 6 kérdést kiírni arról, hogy "szerintetek milyen kutya illik hozzám"? Olyan nehéz eldönteni magatoknak?

Figyelt kérdés

Az elvárásaim: panelban élek, tehát egy olyan nyugodt társaságot szeretnék a gyakori kérdésekre, akik nem kérdeznek meg hülyeségeket naponta. A szőrzetük mindegy. Okosat szeretnék, akik eltudják dönteni maguktól, hogy milyen kutyát tartsanak. Az sem baj, ha már kérdeznek, és válaszoljuk, hogy menhely, nem húzzák a szájukat, hogy "fajtisztát" akarnak.


Sétában elég rugalmas vagyok, de azért maradjon időm válaszolgatni az értelmes kérdésekre is. Létezik ilyen??? Ja és ingyen legyen, nehogy már fizetni kelljen érte. És lehetőleg a szomszéd kerületnél nem messzebb, mert nem fogok elbuszozni 20 km-t. Köszcsi, puszcsi!!!!


2014. febr. 3. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennél nagyobb problémád sose legyen az életedben. Amúgy meg igazad van.. :D
2014. febr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem két féle kérdés öl meg? 1? milyen kutya illik hozzám?, 2: Mi legyen a kutyám neve?.


Csak tudnám, h ezek az emberek hogy választanak budipapírt? Állnak a bevásárlás kellős közepén, és a budipapíros polc előtt komplett idegösszeomlást kapnak, mert nem mondja meg nekik senki, h mi jobb a s3ggüknek, egyedül meg képtelenek dönteni, mert balfékek.

2014. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 sippara ***** válasza:
81%

Egyrészt a kérdésen magán sikítottam a röhögéstől, feldobtad a napom, köszönöm :D:D:D:D


Viszont egyetérteni nem tudok :( inkább jöjjön ide, kérdezze meg, milyen fajtát ajánlunk, és (jó esetben) fogadja meg a tanácsokat, mint hogy bevállaljon egy staffit/jrtt/akármimáspörgősfajtát napi háromszor tíz perc séta mellé, hogy aztán fél év múlva jöhessen kérdezni, hogy mi baja a kutyának(!!!), vagy még rosszabb esetben szó nélkül leadja menhelyre/gyepire, vagy kirakja az utcára, mert "nem működik".

2014. febr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember annyit tud a kutyákról, hogy négy lábuk van, ugatnak és az alacsonyabb végük kelletlenül fogadja a kockacukrot. Még mindig jobb, hogy kérdeznek :)


Litte Red:

A WC papíros példát gondolom viccnek szántad, de a legjobb poén, hogy vannak ilyen emberek.

Ismerek valakit, aki 5 perc alatt nem tudta eldönteni, hogy milyen csokit szeretne magának az automatából (közben kialakult mögötte egy kisebb sor)

2014. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
startled_witch! Én is ismerek ilyet, szóval nem viccnek szántam :D :D :D Ő tényleg kisebb idegösszeomlást kap, ha dönteni kell valamiről....
2014. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
100%

Nekem is a hajam hullik ezektől, na meg a másiktól, hogy mi legyen a neve.

Aki ennyit nem tud eldönteni, annak leginkább semmilyen kutya sem kell. A közmondással ellentétben egészen jól lehet élni kutya nélkül is.

2014. febr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Nem kötelező kutyát tartani. Aki nem ért hozzá, annak csak kín lesz.
2014. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Firestorm ***** válasza:

Engem múltkor kis híján majdnem megköveztek mikor kiírtam,hogy "Ennyire döntésképtelenek lennének az emberek,hogy még nevet sem tudnak adni a kutyájuknak?" Minden voltam csak jó nem,mert azt mertem mondani,hogy az ilyennek nem való kutya.Inkább le is töröltem a kérdést.

Én is gyűlölöm,hogy ilyennel van tele az egész.

2014. febr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!