Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák érzik a csoki illatát...

A kutyák érzik a csoki illatát akkor is, ha még nincs kibontva? Tudják vajon, hogy mit rejt a csomagolás?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Simán. A bezacskózott drogot is kiszagolják.
2014. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne éreznék, sőt még mászni is hajlandóak érte. Csokit csak olyan helyen szabad tárolni, ahová nem tudnak utána mászni. Az enyém tavaly büszkén járt körbe a lakásban egy tábla Milkával. Elég nehéz volt tőle elszedni.
2014. febr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
minimum 200 millió szaglósejt van az orrukban. Az emberében 15 millió. Szerinted?:-)
2014. febr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja, tényleg, eszembe sem jutottak a drogkereső kutyák! :D
2014. febr. 3. 17:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Még én is érzem, pedig nem vagyok kutya :)
2014. febr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Akiteki ***** válasza:
Nálunk még a fiam is csalhatatlanul megérzi, ha csokit hozok haza. Hát még a kutyák! :)))
2014. febr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 chuck dorisz válasza:
A kutya húsevő állat, nem akar csokit! Lehet, hogy véreshurka illatú az a csoki
2014. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az hogy a kaját, legyen az csoki megérzik nem vitás. Sőt, tegnap láttam a TV-ben egy műsort, amiben arról volt szó, hogy az x db emberi vizeletből kiválasztotta a kutya azt, amelyik rákos emberé volt!! Döbbenetes!
2014. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én csak azért kételkedem mégis, mert pl. egy vákuumcsomagolt kolbászt a kutyánk biztos, hogy nem szagolt ki, mert csak azután kezdett el heves érdeklődést mutatni iránta, ahogy kibontottuk.

Csak néha szokott egy falat csokit kapni.

2014. febr. 8. 22:34
 10/10 Szcsabika21 válasza:
A kutyák még a konzerv szagát is megérzik.
2014. febr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!