Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon nem bírja az...

Kutyám nagyon nem bírja az autózást. Ma is mikor egy kicsit hosszabb távra mentünk hányt de csak ilyen víz szerüséget mivel elötte nem evett és utána habzott a szája. Miért?

Figyelt kérdés
Lehet, h csak a hányástól habzott a szája vagy lehet más és inkább vigyem el a dokihoz?
2014. febr. 3. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, hogy rohangászott a kutya ezerrel, futtában evett füvet, aztán hányt, de olyan habos volt a szája, hogy félelmetes. Felhívtam az állatorvost, de azt mondta, ha jó kedélyű, akkor ne aggódjak.
2014. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Akiteki ***** válasza:
A hányinger a kutyáknál fokozott nyáltermeléssel jár. Ez olyan buborékosan is tud kijönni a száján, ha az izgalomtól még remeg is. Nekem is ezt csinálja 2 whippetem, baromi gusztustalan. Sokszor rövid távra vidd autózni, hogy megszokja. Legtöbbször csak az izgalomtól van, hogy hova megyünk, mi lesz most. Hazafelé az enyémek pl. sosem hánynak, csak odafelé izgulnak.
2014. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!