Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy Amerikai Staffor...

Szeretnék egy Amerikai Staffordshire Terrier-t magamnakm telejesen amatőr vagyok kutyák terén, sose neveltem, kutyát, de mindenap tudnék vele fogllkozni, szerintetek belefoglyak?

Figyelt kérdés

#belefoglyak
2014. febr. 3. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre azt a választ fogod kapni hogy: "előbb egy helyesírás tankönyvbe fogjál bele", meg azt hogy "így Staffba meg hasonlókba semmiképp, de leginkább kutyába sem".
2014. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a fajtát helyesen leírta:) ez már jo:)
2014. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom.
2014. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Staffi nem való kezdőnek! Inkább valami olyan fajtát válassz ami kezdőnek ajánlatos, most így nagytestűt nem tudok mondani, Staffihoz elég sok fegyelem, megfelelő szigor kell, én úgy hallottam.
2014. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi ..... kutyám volt már azét köszi
2014. febr. 3. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
most írtad, hogy még nem volt. vagy volt, csak nem nevelted? :D akkor kérlek, hogy ne vaeyél amstaffot :D
2014. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Kutyád volt már, de soha nem neveltél kutyát? Ez hogy lehet? Szerintem ne fogly bele.
2014. febr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Egy kutyasulival,meg megfelelő helyről/kennelből,azok között is válogatva/ bele lehet vágni.De előtte derítsd ki,mit igényel ez a fajta.Ne menet közben derüljön ki,hogy nem neked való.
2014. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az amerikai staffordshire terrier őszinte, barátságos, egyszerű, kedves, mozgékony és szilaj kutya. Figyelmes, nagyon bátor, kitartó, és nem kíméli magát, „bátorsága közmondásos”. Nagyon hűséges a családjához, és általában eléggé engedelmes is. Kissé dominánsan viselkedhet más kutyák felett. Kicsi gyerekek mellett is egész jól kezelhető.

Társas viselkedése: Ez a kutya általában jól kijön a gyerekekkel, és meglehetősen sokat el is tűr tőlük, ám szilaj természete miatt inkább nagyobb gyerekek játszótársának alkalmas. A fajtársaival való találkozás viszont gondokat okozhat. A kan különösen határozottan igyekszik bebizonyítani fölényét, de e tekintetben igen sok múlik a kutya nevelésén és szocializációján, egész kölyök korától ajánlott kutya óvodába és iskolába vinni. A megfelelően nevelt amerikai staffordshire terrier hűen őrzi a lakást és a gazdája tulajdonát, de nem viselkedik barátságtalanul az idegenekkel szemben. Ha azonban a család tagjai veszélybe kerülnek, habozás nélkül a segítségükre siet. A macskákkal és egyéb háziállatokkal – megfelelő szocializációja esetén – jól megfér.

2014. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Volt már kutyád , de nem nevelted ? Az , hogy lehetséges ? Mindegy . Nem egy amstaff lesz alkalmas arra , hogy te kipróbáld magad a kutyanevelés területén! Hány éves vagy ? A Staffinek nem csak idő kell , hanem szigor , nevelés !!! , tanítás , törödés !!! Gondold végig , hogy neked ez menni fog-e !? Inkább kezd valami kevésbé domináns kutyával ! Legalább is ez az én javaslatom , de te tudod ... Valóban szeretnivaló és gyönyörű kutya a Staff én is gazdi vagyok , de hozzájuk azért érteni kell , hogy ellenpélda legyen a sok barom hiresztelésre h egy gyilkos kutya ..
2014. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!