Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetek anyuval? Milyen...

Mit tehetek anyuval? Milyen kutyát válasszak? SOS segítség!

Figyelt kérdés
Kutyát szeretnék sportolni,én arra gondoltam,hogy kihozok a menhelyről egy keveréket(mindig is azt szerettem volna). Erre közölte,hogy egy koszos!! és büdös!! menhelyi keverék nem fogja besározni az ő fajtatiszta kutyáit.Milyen max border collie méretű kutyát ajánlotok sportra a westienél nagyobbat szóval közepesre gondoltam rövid szőrrel kifejezetten sportra az amstaff és társai kilőve apu gyűlöli őket.

2014. febr. 3. 22:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tehetsz anyukáddal! Bármilyen begyepesedett vagy hülye hozzáállás is, ő dönti el, hogy hány és milyen kutya van a háztartásotokban.


Nem vagyok híve annak, hogy a gyerek neve kuss legyen, de azért ilyen kérdésekben, mikor a családnak már van kutyája, azért ne vegye már a gyerek a kezébe az irányítást, hogy majd ő még ilyen meg ilyen kutyát hoz, mert sportolni akar vele. Sportolj azzal, ami van.


Majd ha elköltözöl, saját háztartásod lesz, akkor azt és annyit tartasz, amit csak akarsz.

2014. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a mi kutyáinkkal anya nem engedi hogy sportoljak mert tönkremegy a szőrük...Az a baj,hogy fél éve spórolok mindent megvettem és most mondja le...

Értem én hogy még gyerek vagyok de megvárnám a nyarat hogy több időm legyen

2014. febr. 3. 22:23
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ősztől megint nem lesz több időd. Ezt nem te döntöd el. Ez nem egy bútor, hogy odahozod és nem zavar senkit. Máskor majd nem vásárolsz be előre potyára. Ha azt mondják, hogy nem, akkor nem. Egyáltalán kiadnak egy gyereknek menhelyről kutyát? Sok helyen nagyon komoly követelmények vannak, és ha kibukik, hogy a szüleid nem is engednék, akkor oda se adják, nem véletlenül!
2014. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen szülőkkel inkább ne.Anyu sznob,apu rasszista.Jól a kutya számára ez a történet nem végződhet.Inkább várj néhány évet.
2014. febr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Nem akarom megbántani a szüleidet, de az utolsó válaszolónak teljesen igaza van.... De ha sikerül egy olyan kutyust választani aki hamar beilleszkedik a családba és jól viselkedik akkor hamar megszeretik a szüleid is :)

Egyébként hány éves vagy?

Hány kutyátok van?

2014. febr. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Mit szólsz hozzá: [link]

[link]

itt tudsz keresni, nem , kor méret, szobatisztaság stb alapján :)

2014. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan milyen sportról van egyébként szó?
2014. febr. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

Nem akarlak megbántani, de anyukád begyöpösödött, és valójában nem szereti a kutyákat. Úgy tűnik számára csak a fajtatiszta a valódi kutya, pedig néha egy keverék, ami már sok borzalmat átélt, több szeretetet ad egyetlen simogatásért cserébe mint egy fajtatiszta. Teljesen le vagyok döbbenve azon, hogy kutyások képesek így viselkedni. A sporttól nem megy tönkre a kutya szőre, ezt mondd meg anyukádnak nyugodtan.

Milyen fajtatiszta kutyáitok vannak?

2014. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Mudi, Pumi? Igaz a szőrűk nem rövid de az konnyen orvosolható. A pumi raadasul all8g hullajtja a szoret ha rendszeresen visziled kozmetikushoz
2014. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
#8 Azért az, hogy egy keverék befogadott kutya több szeretetet ad, mint egy törzskönyves kb nettó baromság. Volt/van mindkettő, és semmivel sem kevésbé hálás a tenyésztőtől való kutyám, akinek csak megszületni volt nehéz, mint akit egy pad alatt találtunk, a városligetben.
2014. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!