Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek azok az emberek,...

Szerintetek azok az emberek, akikkel a kutya gyakran találkozik, képesek a gazda nevelési munkájának eredményét rombolni?

Figyelt kérdés

Pl, ha van egy kutya, aki rendszeresen felugrál a gazdájára (is), és a gazda ez ellen igyekszik tenni, csökken is az ugrálás intenzitása, de a kutya hetente találkozik egy családtaggal, aki előszeretettel ugráltatja a kutyát magára, az hogyan befolyásolja a gazda azon a héten elért eredményét? Azt gondolom, hogy más emberekre a kutya megint gyakrabban felugrik majd, de a gazdára is?


Vagy ha pl a reggeli sétát egy másik családtag bonyolítja le, aki mondjuk nem tartja a laza pórázos sétákat. Mondjuk tegyük fel, hogy ez utóbbi esetben nem sima családtagról van szó, hanem ezt az embert a kutya hasonlóan a gazdájának tekinti.


Ilyesmikre gondolok.


2014. febr. 4. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk nem! Nekem a foxim imád ugrálni én nem engedem a párom viszont igen. Meg tanítottam a kutyának (és a páromnak)egy egyszerű jelet amivel engedélyt kap az ugrálásra amíg ezt a jelet nem kapja meg soha senkire nem ugrál.
2014. febr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyit mindenképp ront a gazda munkáján. De kozel nem olyan vészes. A séta meg más ugy teljesen ott emberhez koti a sétát. Az én kutyamat ha én sétáltatom vagy a bnom akkor nincs semmi gáz. Ha mas akkor meg felszantja vele az utcát
2014. febr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!