Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Véletlenül belenyúltam a...

Véletlenül belenyúltam a kutyusom szemébe!?

Figyelt kérdés
Véletlenül belenyúltam a kutyám szemébe. Éppen játszottam a kiskutyámmal és a kisujjammal belenyúltam(án nem vettem észre csak amikor nyikkant) az a baj hogy a köröm is hosszú rajta. Utána szaladtam, és csukva volt az a szeme, meg hunyorgott de aztán pár másodperc múlva abbahagyta és kinyitotta. Rohangált mint az őrült megfogtam megnéztem de nem láttam hogy vérezne vagy valami, történhetett valami baja attól függetlenül hogy nem látszik semmi? Ugye nem vakulhatott meg?
2014. febr. 4. 18:17
 1/6 sippara ***** válasza:
Mindkét kutyám mindkét szemébe nyúltam már bele (természetesen szintén véletlenül), most a kedvedért megnéztem, egyik sem vak még :) nyugi, nem lesz semmi baja :) Ha nagyon-nagyon durván koszos lett volna a kezed, esetleg belemehetett volna valami, de az is megoldódna pár alkalom kamillától :)
2014. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi csak azért paráztam mert elég hosszú körmöm van. :(
2014. febr. 4. 18:25
 3/6 sippara ***** válasza:
Ha bármi baj történt volna, az azonnal látszik, nyugi :)
2014. febr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Én is volt hogy véletlenül belenyúltam a kutyusom szemébe, sőt volt h valamivel játszottunk és véletlenül "belecsaptam" a szemecskéjébe.. Nem lett semmi baja. Ő is hunyorgott egy picit és ennyi. Nyugi :)

2014. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2014. febr. 4. 18:55
 6/6 Firestorm ***** válasza:

Óóó nálam rendszeres,hogy belenyúlok véletlen a szemébe szegénynek :)

Semmi baja nincsen.

Én akkor ijedtem meg mikor egy tacskó neki rontott és belekapott a szemébe,akkor 5 percig csukva tartotta és dőlt a könny belőle...Aztán szerencsére kinyitotta,sikerült normálisan megnéznem a szemét és semmi baja nem volt.

2014. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!