Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegyük fel hogy a képen...

Tegyük fel hogy a képen látható dobermann és német juhászkutya harcra van betanítva és összeverekedne akkor melyik győzne?

Figyelt kérdés

dobermann: [link]


német juhászkutya : [link]


nem akarok kutyaviadalt csak kiváncsiságból kéredezem



2014. febr. 4. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem hogy nem akarod harcoltatni, de szerintem a németjuhász győzne!
2014. febr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Azt kívánom hogy ez soha ne történjen meg, de szerintem is a németjuhász győzne.
2014. febr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is a német juhász győzne. :)
2014. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Tényleg nem akarok kutyaviadalt.

A válaszotokat meg is indokolnátok?

2014. febr. 4. 18:46
 5/17 A kérdező kommentje:
És nektek melyik tetszik jobban?
2014. febr. 4. 19:01
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet megmondani. A képen csak a kutya van. Nem látni, milyen a személyiségük. Harcra meg nem tanítanak sem dobit, sem nj-t.
2014. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hát a képek alapján a dobermann. Mindkét kép küllemkutyákat ábrázol, és talán a dobi még nem olyan f.s mint a németjucik.
2014. febr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Firestorm ***** válasza:
Szerintem a dobi.
2014. febr. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hetes, hogy érted azt, hogy fos a németjuhász? Mert nekem is show vonalas németjuhászom van, de egyáltalán nem tűnik fosnak.
2014. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Firestorm ***** válasza:
100%

Szerintem úgy érti,hogy régi önmagukat már elvesztették a kutyák (bár szerintem ez nem csak a németjuhászra jellemző).

Én pl sok rotit látok,amik nagyon csúnyák,kicsik (abból az egyik tk-s az biztos),ugyanez vonatkozik a dobikra is illetve amstaffokra.Tehát tény buta kijelentés pont a németjucit előhozni ezzel,mivel a legtöbb fajta már nem olyan mint pl 20 évvel ezelőtt.

2014. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!