Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kennel ajánljátok?

Melyik kennel ajánljátok?

Figyelt kérdés

Cane Corso kennel: Garden Guard kennel vagy Majosháza Réme kennel?

Szerintetek melyik jobb? Miért, illetve miért nem?


2014. febr. 4. 21:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Majosháza Rémét felejtsd el. Onnan vettem egy kaukázusit, totál hiperaktív és kezelhetetlen volt.
2014. febr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pedig mestertenyészet
2014. febr. 4. 21:33
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos nekem a tulaj nem volt már elsőre sem szimpatikus de a kiskutyák szépek voltak, végül elhoztam egyet. 7 hónapos koráig bírtam, utána elajándékoztam mert annyira kezelhetetlen volt hogy szinte nem lehetett kiengedni a kennelből. De mondom ismerd meg a tenyésztőt és utána dönts mellette vagy ellene.
2014. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 sippara ***** válasza:
92%
Azért annyiból, hogy egy ember képtelen volt megnevelni egy kaut, ne vonj le messzemenő következtetéseket, ha egy kacsa nem tud úszni, az esetek túlnyomó többségében nem a víz a hülye :)
2014. febr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Tudom, a következő hihetetlenül intelligens hozzászólás az lesz hogy onnan vettem 20 kaut eddig és semmi baj nem volt velük. :) Nem nevezném igazán normálisnak ha egy 4 hónapos kiskutya 6 kilométeres séta után sem tud lefáradni. Jellemzően nem túl okos fajta de azért gondolkozzunk el már azon hogy itt több mint 100 ezer forintokról van szó és csak úgy kidobni a mai világban kicsit luxus.
2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő oké, rendben vannak a szűrések meg minden. Válaszd azt, amelyik szimpatikusabb.


56%-os, hát igen a kiskutyák sajnos nem vasfegyelemmel születnek. Elég gyorsan feladtad a dolgot, jóformán még be se nőtt a kutya feje lágya, te már lepasszoltad. Mondjuk ha kennelben volt tartva, akkor ő mindenképp jobban járt a gazdiváltással.

2014. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igazából én is hallottam hogy "nem szépek a kutyák és azért van sok díj mert el volt döntve" azért is kérdeztem meg. Nekem onnan tetszenek a legjobban a kutyák és telefonba mind2 helyen szinpatikusak voltak a tenyésztők. Ezért nem tudok dönteni. Ott számomra szépek viszont azt mondják nem a legjobb mégis mestertenyészet. A Garden Guardban pedig kevesebb a kutya ami miatt nincs túltenyésztve és szerintem jobb az idegrendszer
2014. febr. 4. 21:54
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem az első kutyám ezért nem szeretnék több okos kommentet, köszönöm. Ha a kutyának rossz volt az idegrendszere azt semmivel nem tudod kompenzálni. Verhetem reggeltől-estig attól még ugyanolyan kezelhetetlen lesz. Amikor előtte nemzetközi hírű kennelből volt kutyám azzal semmilyen problémám nem volt, igaz a tenyésztővel is jó volt a viszonyom a kutyus haláláig.
2014. febr. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

56%-os azt írod:

1. "totál hiperaktív és kezelhetetlen volt"

2. "szinte nem lehetett kiengedni a kennelből"

3. "verhetem reggeltől-estig"

aztán erre írod, hogy rossz idegrendszer??? :) na de mindegy, is hagyjuk inkább, a te dolgod, én meg nem akarom fájdítani a saját fejem.

2014. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Garden Guard kennelben igen tudatosan megy a tenyésztés. Szép, egészséges és munkára is megfelelő kutya létrehozatala a céljuk.
2014. febr. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!