Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Színhibának számít-e a fajtisz...

Színhibának számít-e a fajtiszta fekete sharpei kölyök (6 napos) felső szörzete barna?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6 napos kölyöknél lehet sokféle fedőszőr. Az számít, hogy mi lesz belőle, ha a bébiszőrét ledobta.
2009. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát...ha van a szüleinek törzskönyve akkor szerintem semmi ok aggodalomra (kölyök majd levedli...)de ha nincs sorszámozott törzskönyv valamelyik szülőnek akkor bármi lehetséges...(esetleg az ükapjában volt valami más vérvonal is....)
2009. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a (későbbi) fekete kölyökkutya szőre gyakran barnás-lilás (legalábbis spánielnél) aztán az első rendes kozmetika után lesz igazi szép fekete... az elhalt szőr is lilás-barnás, amit trimmelni szoktak, ami egészséges, megmaradó szőr, az a tiszta fekete...
2009. dec. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Shaypert trimmelnii???

a 2.volt igaza....

2009. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem a törzskönyv itt nem számít..Pl vegyük alapul a bordóit..(nekem az van)..ptt ha a lábán(nem a tappancson..)van fehér folt az hiba.nem is kicsi..és nem egy törzskönyves bordóinak van..eben az estben még nem lehet tudni..majd levedli..reméljük:d
2009. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tilos a sharpei-t trimmelni. Ha a felső szőrzet barna akkor valószínűleg nem fekete lesz a kutyus hanem brown vagy silver sable. Illetve a rövidszőrűnél (horse coat) gyakoribb a fakó fekete szín.
2010. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!