Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogy nézne ki?

Szerintetek hogy nézne ki?

Figyelt kérdés
Szerintetek hogy nézne ki egy pitbull (vagy amstaf) és egy farkas keveréke.Esetleg tudtok képet vagy videot be linkelni.

2014. febr. 6. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

[link]

szerintem valami ilyesmi lenne :)

2014. febr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
2014. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elözö: ez nem keverék. szerencsére ilyenekkel nem kisérletezik épeszü ember igy képet vagy videot (remélem) nem fogsz erröl találni.
2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
elözö az elsönek akart menni :)
2014. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
katicaka, ezeket a buta válaszokat komolyan gondolod amiket minden kérdésnél elcsepegtetsz, vagy ennyire jó viccnek gondolod? (mert nem az..)
2014. febr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezek közül az első két válaszoló válaszolt a kérdésemre .
2014. febr. 7. 16:20
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
az elsö két válaszolo pont nem a kérdésedre választolt, az elsö mint irtam egy fajtatiszta kutya. szerintem a második is. tehát ha az átverés neked jó, akkor legyen...
2014. febr. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
de hogy boldog légy, és értelmes választ is kapj, itt van néhány farkas hibrid. szerencsére általában tiltva van: [link]
2014. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szerintetek hogy nézne ki egy pitbull (vagy amstaf) és egy farkas keveréke.Esetleg tudtok képet vagy videot be linkelni.



katicaka, ezeket a buta válaszokat komolyan gondolod amiket minden kérdésnél elcsepegtetsz, vagy ennyire jó viccnek gondolod? (mert nem az..)



Tényleg a kérdésre válaszolt.

2014. febr. 7. 22:08
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
nem érted a lényeget, hogy az a képen NEM EGY STAFF-FARKAS HIBRID??? véletlenszerüen egy csivava képet is belinkelhetett volna, hogy "szerintem ilyen" de ugyan ugy megemelhetnéd a kis kezed és beirhatnád google-be amit keresel. ehelyett kiirsz egy kérdést, hogy megtegyék ezt helyetted mások. de akkor küldök egy pulit, hogy szerintem ilyen: ezzel sem a kérdésre válaszolok, hanem tippelek valami butaságot, aminek semmi köze a válaszhoz. vagy azt gondolod, hogy valaki otthon hobbibol otthon farkasokat keresztez kutyákkal, és majd megosztja a home-videoit? vagy mit gondolsz, a válaszolok honnan szüljenek neked ilyen képeket és videokat?
2014. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!