Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek melyik tetszik jobban...

Nektek melyik tetszik jobban a dobermann vay a német juhászkutya? Külsőleg és belsőleg.

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 06:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, de ha nem lenne más kutya fajta a földön akkor inkább a németjuci-t választanám. Külsőleg sokkal hosszab és szebb szőre van. A csapott hát nem tetszik, szóval valami olyasmit keresnék ami normál. Hófehérben tetszik a legjobban, de nem tudom, hogy nálunk kapni lehet-e.
2014. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
külsőleg nekem a Dobi jobban bejön, de szeretem a németjuhászt is, mondjuk abban már kritikusabb vagyok, amik igazán tetszenek, azok az ordasok. belsőleg, mivel Dobermannos vagyok, igy a válasz egyértelmű:) De egy németjuhász talán nyugisabb valamivel.
2014. febr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Firestorm ***** válasza:
Nekem a német juhász,de igazság szerint egyik fajtáért sem rajongok a kettő közül.
2014. febr. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Német juhász.

Egy gyönyörű, tk-s koromfekete juci büszke tulajdonosa vagyok. :) nem is kérdés számomra

2014. febr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mostaniak közül egyik sem. A régi szép nagy dobik nagyon tetszenek és a régi, nem csapott farú német juhászkutyák is. Nem igazán tudok különbséget tenni ilyen téren közöttük.
2014. febr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Német juhász. :) <3
2014. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Jar-Jar ***** válasza:

Nem lenne hülyeség, ha meg indokolná mindenki a vállaszát, mert valószínűleg a kérdező kutyát szeretne vásárolni.

Én vissza kérdezek. Te, milyen karakterű kutyát tudsz elképzelni magad mellett? Milyen céljaid vannak vele? ÉS milyen tartási körülményeket tudsz neki biztosítani.

Az, hogy hogyan néz ki sztem csak ezek után jöhet.

(panelba se vesz az ember kaut, csak azért mert tetszik)

2014. febr. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
belsőleg és külsőleg is a német juhászkutya
2014. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!