Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ilyen kutyasuli?

Van ilyen kutyasuli?

Figyelt kérdés

Ahol délutáni órák vannak, vagy van pótfoglalkozás. (Két munkahelyem van, mindig délelőtt dolgozom, nem tudom máshogy megoldani)


Mehet a kutya 7 hónapos kortól.


Újpesten vagy a környékén van.


És nem megy rá a gatyám is, tehát nem 50.000 ft, mint a tükörsuli.


Köszönöm!


2014. febr. 7. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pesti,nem tudom újpesten van-e,de a cerbibe van több foglalkozás,délután,délelőtt hétvégén.

És 7 hónaposan,ha jól tudom még kutyaovis vagy,ami ingyenes.

2014. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 hónaposan elég kevés kutya fér be az oviba.


Vagy a cerbit ajánlom én is. Esetleg vidd egy hónap múlva es tegyel picit felre egy tükör tanfolyamra. Két részletben lehet különben fizetni glha félre teszel 3gy 20ast előre akkor az nem olyan vész. Utana meg a klubb es/vagy az kul foglalkozasok nem olyan drágák. Ha csak egyet csinalsz belőlük akkor 7500 egy hónap

2014. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi tükör sulit végeztünk, nem rossz iskola amúgy, de tény h megkérik a pénzt rendesen.

Egy suli van még újpesten, a REX. Ott van kutya ovi ha jól tudom, azt hiszem 10 ezer körül van egy hónap, de csak hétvégente van oktatás reggel :(

[link]

2014. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szimpatikus a tükör iskola.


Közben találtam egyet, a Pólus Kutyasuli. Ismeritek őket? Az árban nagyon jó, délután van, és még közel is.

2014. febr. 7. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Barátnőm oda ment elsőnek, neki nem volt szimpi. Végig pórázon voltak a kutyák, nem voltak kedvesek. 2 alkalmat volt összesen.

De menj el, nézz meg egy órát és az alapján dönts, de mások véleménye alapján. Lehet neked tetszeni fog és a te kutyádál befog válni a módszerük

2014. febr. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!