Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az az altató, amelyik...

Melyik az az altató, amelyik használata után azonnal felébreszthető a kutya, és nem terheli úgy a szervezetet, mint a "hagyományos"?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 08:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Az állatorvos,tudni fogja,nem értem a kérdésed....Te akarod altatni a kutyádat?
2014. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem, de szeretnék utánaolvasni.
2014. febr. 8. 08:22
 3/12 anonim ***** válasza:
ezt egy állatorvostól kérdezd meg, és lehetőleg attól, aki használja. Elég sokféle altatóval dolgoznak.
2014. febr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak előre szeretné tudni, hogy azt kérhesse az orvosától (talán mert az alig tájékoztatja őt valamiről, nem az a beszédes fajta)...

Vagy, ha az állatorvosa nem azt mondja, amit mi, akkor felvethesse neki ezt is.

Sajnos a választ nem tudom, de bármennyi és bármilyen kérdést láttam már itt, azért én még reménykedem, hogy nem otthon akarja altatni a kutyáját valamiért a kérdező. :D Pláne, hogy gondolom ezek a szerek vénykötelesek és nem is olyanok, amiket háziorvossal fel lehet íratni magunknak, mert "jaj stresszes vagyok, nehezen alszom". Ezeket kb. aneszteziológus szokta használni, ill. leginkább az állatorvosok, csak úgy nem szerezhető be, ráadásul az adagolás sem mindegy és szerintem akkor is kellenek előzetes vizsgálatok a kutya egészségi állapotát illetően, hiszen mindig lehet kockázat.

2014. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ó, bocs, közben láttam, hogy már válaszoltál (csak az előbb nem tudtam elküldeni...).

Szerintem kérdezz meg egy (ingyenes) netes állatorvost, ha rákeresel találhatsz párat, akiknek írhatsz. Kérd, hogy ajánljanak pár ilyen altatót mert szeretnél tájékozódni, mielőtt a te orvosoddal sor kerül a dologra. Aztán utána tudsz olvasni azoknak, amiket írtak, de készülj fel, a neten sok butaságot is összeírnak és sokszor még az orvosoknak is ellentétes a véleménye egy-egy szerről, szóval nem kell szentírásnak venni, amit találsz.

2014. febr. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
idős a kutyám, félek, szeretnék tájékozódni. a fogkövét fogják leszedni.
2014. febr. 8. 08:30
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 8. 08:33
 8/12 Akiteki ***** válasza:
83%
A fogkőleszedéshez csak kicsit elbódítják, nem mélyaltatásban lesz, mint egy műtétkor.
2014. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk most azt magyarázta a doki, hogy ha injekciózzák, akkor az a májon át ürül ki, és akkor ébred fel, amikor kiürült, és ez idősebb kutyáknál veszélyesebb lehet, ezért náluk géppel történik az altatás, belélegzéssel, és ha a gépet kikapcsolják, rögtön felébred, mivel a lélegzettel jut be és megy ki az altató, így a gép kikapcsolása után a következő levegővétellel felébred. :)
2014. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ébresztő sokkal inkább megterheli a kutyát, mint bármelyik altató, én úgy tudom.
2014. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!