Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar agár vagy whippet?

Magyar agár vagy whippet?

Figyelt kérdés
Nem tudok választani a két fajta között. A magyar agár mellett szól, hogy magyar fajta és nem olyan kényes. A whippet mérete miatt könnyebben tartható lakásban, viszont azt hallottam, hogy nehezebben kezelhető és kényesebb is a hidegre. Valakinek van ezügyben tapasztalata? Köszönöm előre is!
2014. febr. 8. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én a magyar agarat választanám de a whippet is szép
2014. febr. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Valószínűleg a magyar agarat választanám. Ugyanolyan jól tartható lakásban, mint a whippet, hiszem bármelyiket is választod, mindkettőt jól le kell fárasztani.
2014. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lakásban tartás szempontjából szerintem annyi a különbség, hogy az agár több helyet foglal a kanapén, mint a whippet és kevésbé izgága. Mindkettő fut pár kört, kiereszti a gőzt és képes visszamenni aludni. Nekem nagyon tetszik mind a két fajta, a helyedben elmennék egy-egy tenyésztőhöz jobban megismerni őket, hogy el tudd dönteni, melyik áll a szívedhez közelebb, melyikbe leszel szerelmes.
2014. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:
100%

Mindkettőnek van előnye is, hátránya is a másikkal szemben. Tőled függ, hogy melyik tulajdonságaikat szereted inkább. Én sem tudtam dönteni, ezért van mindkettő. :)

A magyar agár lustább, kényelmesebb, de sokszor makacsabb is. A whippet könnyebben nevelhető, de sokszor hajlamos kihasználni a gazdi gyengeségeit.

Egyik sem szereti a hideget.

2014. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 9. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!