Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez a sok sírás?

Normális ez a sok sírás?

Figyelt kérdés

Volt már sok kutyám, akik meg voltak nevelve. Majdnem féléves csivava-mopsz kutyám viszont maga a pokol. Soha nem azt csinálom amit ő szeretne, ha sír vagy szimplán nem figyelek rá. Konkrétan mindig sír, de tényleg állandóan. Szófogadó kutya, kutyasuliban is jól teljesít, ezzel nincsen probléma. Nem bagatelizálok el semmit, ha rossz fát tett a tűzre, akkor grabanc vagy tiltószó. Behívható..

Mindegy, szóval más szerint sem neveletlen.. Cak állandóan nyávog, mint egy macska. Komolyan nem tudom már ezt hogyan kezelni. Szimplán erre hajlamos és ennyire kényes vagy tényleg nem ártana még jobban odafigyelni rá? Egyébként van mellette 2 nagytestű kutyám, akik soha normálisan viselkednek. Nem értem, hogy mit rontottam el, de úgy érzem néha az agyamra megy :( 24 órából 20 at sír, mert olyan kedve van. :(



2014. febr. 8. 14:36
 1/5 A kérdező kommentje:
soha szó nélkül :) Szóval normálisan viselkednek :)
2014. febr. 8. 14:37
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez elég fura. Szerintem valamit jelezni akar ezzel. Lehet el kéne mondani egy dokinak, mert lehet, hogy fáj valamije és ezért sír/nyüszít.

Ok nélkül nem szokták hallatni a hangjukat átlagos körülmények között.

2014. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat járunk/jártunk állatorvoshoz, mert műteni kellett a szemét, ami szépen meggyógyult, minden hónapban átnézetem őket a dokinál A-tól Z-ig. Meg látszik, hogy nincsenek fájdalmai.. mintha genetikailag lenne ilyen. Ilyet még tényleg nem láttam. Köszönöm a választ :)
2014. febr. 8. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
A suliban mit mondanak?Lehet,hogy nem úgy kėne kezelned,mint egy kutyát.A csivavák nagyon igénylik a társaságot és a momps is inkább öleb.Lehet,neki pont ez a fokozott kontaktus hiányzik.Mivel te alapból neveled az ebet,vsz.a babusgatás nem elrontaná a kutyát,mint ahogy sok kistestű gazdánál látható,hanem csak megkapná azt,amit fajtája szerint igényelne.
2014. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam :)
2014. febr. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!