Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya való nekem?

Milyen kutya való nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék vele sportolni (Agility)viszont kiállításra is mennék vele.

Nem szeretném ha hosszú szőre lenne de legyen elegáns.

Heti 3-szor mennénk kutya oviba majd suliba.Kertes házban lakunk de

természetesen kint és bent is

lakna.Minden nap mennénk sétálni és futni. Az amerikai staffordshire terrier jellegű kutyák sajnos kilőve.(anya nincs oda értük)

És valami border collie méretre gondoltam aki tud segíteni annak megköszönöm.



2014. febr. 8. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom a dobermann mennyire staffi jellegű,de elegánsnak elegáns,rövid a szőre,lehet vele sportolni és kinti-benti tartásra tökéletes.

Kutyaiskola mellett pedig nem lehet gond.


Igaz,nagyobb mint a border.


Egyébként,ha túl "staffis" :D akkor valamilyen terrier (jack russel,foxi pl.) vagy esetleg pincser?

2014. febr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp valami nagyobbat szeretnék én is a dobira gondoltam de apa miatt nem lehet :DD
2014. febr. 8. 15:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Agár?
2014. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Boxer? Vagy az staffis? Esetleg rotweiler?
2014. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az angol,arab és magyar agár rövid szőrű,szerintem elegáns,bírja a kiképzést,viszont egyeseknek elég taszító,hogy ilyen vézna :D


De legalább egyáltalán nem staffis...:D

2014. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen agár (bár őket nem elégíti ki az agility szerintem, vagy ír szetter, magyar vizsla? Vagy még egy belga juhász is jó lehet, mondjuk nem pont a malinois, mert annak többre van szüksége, mint az általad felsoroltak, de mondjuk egy tervueren?
2014. febr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, amennyi hülyeséget összehordtál itt nettóban azt díjazni kéne.... o.O

Kérdező: vizsla jó ötlet, esetleg a malinois.

2014. febr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a válaszommal, 7-es??
2014. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Golden retriver, de ha annak túl hosszú a szőre, akor ugyan ilyen jellegü a labrador.
2014. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6,8: a probléma az, h hülyeségeket írsz. Attól h az agár a leggyorsabb kutya, nem egyenlő azzal h nagy a mozgásigénye - így ez a mondatod, h "bár őket nem elégíti ki az agility szerintem", nem helytálló. A malinak ez az élet amit a kérdező leírt ideális lenne - szerinted mivel kéne neki több?? Valamint a kérdező írta h nem akar hosszúszőrűt, erre ajánlgatod az ír szettert meg a terveurent... Megjegyzendő az ír szetterrel lehet agilityzni, de kérdés milyen szinten.... Csak ennyi ami nem stimmelt :o))
2014. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!